HANDEL

Studia w Lublinie

handel

 

Odkryj studia handel w Lublinie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Handel studia Lublin - specjalność / ścieżka kształcenia

Handel w XXI wieku rozwija się bardzo prężnie, dzięki nieustająco kształtującej się gospodarce, rozwiązaniom technologicznym, a przede wszystkim prężnie działającej logistyce. Kształcenie w tym zakresie jest niezwykle istotne, dlatego warto rozszerzyć wykształcenie ekonomiczne o treści handlowe.

Interdyscyplinarnie skonstruowany program kształcenia wypełniony jest takimi przedmiotami jak: przedsiębiorczość, handel elektroniczny, negocjacje w handlu, zarządzanie sprzedażą detaliczną, handel międzynarodowy, marketing usług, logistyka dystrybucji, polityka celna. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności odnoszące się do funkcjonowania podmiotów gospodarczych, które zajmują się obrotem towarowym i świadczeniem usług handlowych.

Abiturienci bez problemu zajmują się prowadzeniem obrotu handlowego i wszechstronnej analizy informacji, a także podejmowaniem kluczowych i racjonalnych decyzji gospodarczych. Zatrudniani są w przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych i usługowych, a także w jednostkach samorządowych w kraju lub za granicą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Lublinie jest specjalność / ścieżka kształcenia HANDEL

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Ekonomia stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku ekonomia

Komentarze (0)