Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie dni otwarte 2022

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie dni otwarte 2022

Studia Warszawa - Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

15.11.2022

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie dni otwarte 2022

W Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie w ciągu najbliższych dni odbędą się dni otwarte w formie online. Kandydaci podczas wydarzenia poznają szczegóły wybranego kierunku, a także ważne informacje związane z rejestracją. 25 marca odbędzie się pierwszy dzień otwarty, podczas którego osoby zainteresowane kierunkiem prawo poznają tajniki tego kierunku.

Następnie w grafiku dni otwartych jest administracja (26.03), pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (08.04), zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji (09.04), psychologia (27.04), finanse i rachunkowość (28.04), bezpieczeństwo narodowe (13.05), kryminologia (14.05), informatyka (20.05). Pełna oferta edukacyjna Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych zostanie przedstawiona podczas wirtualnego spotkania 21 maja 2022 roku.

Zobacz także

dni otwarte na uczelniach

 

Studia w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych jest jedną z pierwszych uczelni niepublicznych w Warszawie. W skład kampusu uczelni wchodzą między innymi: sale ćwiczeniowe, wykładowe, laboratoryjne, aula widowiskowa, basen, hala sportowa, bufet oraz parking podziemny.

Uczelnia współpracuje z wieloma uczelniami zagranicznymi między innymi z ELMS College ze Stanów Zjednoczonych, z Akademią Zarządzania Administracją Publiczną w Kijowie oraz z uczelniami uczestniczącymi w programie Erasmus+ na terenie Europy.

Kandydaci na studia w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych mają do wyboru ponad 10 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Sprawdź Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kierunki studiów

 

Do najpopularniejszych kierunków studiów zalicza się informatyka, która w każdym roku przyciąga rzeszę kandydatów. Kierunek przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tą dynamicznie rozwijającą się dziedziną dającą wiele możliwości zatrudnienia. Program kształcenia dostosowywany jest do aktualnego zapotrzebowania rynku pracy (zobacz więcej: informatyka w Warszawie).

Prawo to kierunek niewątpliwie warty uwagi. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy na osoby wykonujące zawód prawniczy. Przedmioty prowadzone są przez znakomitych wykładowców i praktyków podążających za nowymi trendami naukowymi. Podczas toku studiów studenci zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie. Wśród prestiżowych i rozchwytywanych kierunków znajduje się również psychologia. Kierunek ten przeznaczony jest dla osób ambitnych zainteresowanych emocjami, zachowaniami i umysłem człowieka (zobacz więcej: prawo w Warszawie).

Kierunki warte uwagi to między innymi: pedagogika i stosunki międzynarodowe. Przedmioty wykładane są przez znakomitych wykładowców akademickich, a programy kształcenia zostały przygotowane, tak aby studenci zdobyli niezbędną wiedzę. Absolwenci stosunków międzynarodowych znajdują zatrudnienie między innymi w: administracji publicznej, biurach handlu zagranicznego, a także ośrodkach masowego przekazu zajmujących się zagadnieniami międzynarodowymi.

Sprawdź

pedagogika w Warszawie

stosunki międzynarodowe w Warszawie

 

Administracja, finanse i rachunkowość, a także zarządzanie to kierunki, na które podczas każdej rekrutacji zgłasza się wielu kandydatów.

Sprawdź

administracja w Warszawie

finanse i rachunkowość w Warszawie

 

Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych studenci zdobędą pożądane kwalifikacje do pracy w zawodzie. Studenci zarządzania nauczą się między innymi: tworzyć wizerunek firmy, zarządzać firmą i jej częściami składowymi, a także rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi.

Komentarze (0)