Uczelnia Łukaszewski w Warszawie - kierunki studiów 2024/2025

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie - kierunki studiów 2024/2025

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie - kierunki studiów 2024/2025

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie to uczelnia, której celem i misją jest nowoczesne kształcenie kadr kierowniczych i specjalistycznych, w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki. Praktyczne podejście do procesu kształcenia sprawia, że studenci otrzymują gwarancję, że zdobyte przez nich wykształcenie posiada najwyższą jakość i poszukiwane jest na rynku. Uczelnia w swoim funkcjonowaniu kieruje się uniwersalnymi, osadzonymi w tradycji zasadami i wartościami takimi jak: wolność nauczania, wolność badań naukowych, dążenie do prawdy, szacunek dla wiedzy i umiejętności, a także otwartość na nowe idee.

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie oferuje kształcenie w dwóch dziedzinach: administracji oraz zarządzania. Są to kierunki realizowane w ramach studiów pierwszego stopnia, wyróżniające się bogatymi zestawami specjalności, dzięki którym studenci mogą nie tylko zdobywać specjalistyczną wiedzę, ale również przygotowywać się do działalności zawodowej w określonych sektorach. Co ważne, każdy student może wybrać formę kształcenia, ponieważ realizowane kierunki prowadzone są w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym i online.

Omawiając ofertę dydaktyczną Uczelni Łukaszewski warto zwrócić uwagę na propozycje kształcenia specjalistycznego. Są to tzw. studia krótkiego cyklu, obejmujące zazwyczaj 3 semestry nauki, przeznaczone również dla osób nieposiadających matury. Po ukończeniu kursu absolwenci z tytułem dyplomowanego specjalisty mogą zostać przyjęci na studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie w wyniku potwierdzenia efektów uczenia się.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie - studia 2024

Kierunki studiów - Uczelnia Łukaszewski w Warszawie: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Administracja

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Administracja - studia online

I stopnia

online

Zarządzanie

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Zarządzanie - studia online

I stopnia

online

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie popularne kierunki

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łukaszewski w Warszawie

Komentarze (0)