Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu - kierunki studiów 2024/2025

Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu - kierunki studiów 2024/2025

Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu - kierunki studiów 2024/2025

Oferta dydaktyczna Europejskiej Uczelni Społeczno- Technicznej w Radomiu to kierunki prowadzone w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Katalog złożony jest z takich propozycji kształcenia jak: Pielęgniarstwo, Zdrowie publiczne, Prawo oraz Psychologia, a zatem adresowany jest do osób zainteresowanych naukami prawnymi, naukami społecznymi, a także naukami medycznymi i naukami o zdrowiu. Warto zaznaczyć, że część realizowanych kierunków umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności wynikających i określonych nie tylko w programach nauczania, ale również dzięki licznym specjalnościom. Studenci Psychologii mogą zagłębić się w zagadnienia dotyczące między innymi: psychologii sądowej czy psychologii dzieci i młodzieży, a studenci Zdrowia publicznego w przestrzenie organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia czy statystyki i informatyki medycznej.

Co oczywiste wielu studentów zastanawia się nad tym, co robić będzie po ukończeniu nauki, otrzymaniu dyplomu i opuszczeniu murów uczelni? Absolwenci Europejskiej Uczelni Społeczno- Technicznej w Radomiu mogą obrać wiele dróg zawodowego rozwoju. Czekają na nich szkoły i placówki edukacyjne, szpitale, ośrodki zdrowia, nowoczesne firmy czy organizacje pozarządowe. Dzięki realizowanym programom nauczania posiadają wiedzę, umiejętności oraz coraz częściej poszukiwane na rynku kompetencje społeczne, i te trzy elementy stanowią podstawę do wejścia na współczesny rynek pracy.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu - studia 2024

Kierunki studiów - Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu: znaleziono 5

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Prawo

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne, online

Prawo - studia online

jednolite

online

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne, online

Psychologia - studia online

jednolite

online

Zdrowie publiczne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu popularne kierunki

Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Europejska Uczelnia Społeczno - Techniczna w Radomiu

Komentarze (0)