Kierunki studiów 2023/2024

Kierunki studiów 2023/2024

Kierunki studiów 2023 – Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie jest uczelnią, która pomimo niedługiej historii, może poszczycić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami za realizowane programy kształcenia, a także innowacyjność w prowadzeniu zajęć. Ponadto, stołeczna uczelnia gwarantuje swoim studentom zdobywanie wiedzy pod okiem utytułowanej kadry, w skład której wchodzą światowej klasy specjaliści.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie oferuje kierunki kształcenia, które należą do grona najpopularniejszych i najchętniej obieranych, jednak to, co wyróżnia stołeczną uczelnię to kierunek innowacyjny, realizowany jedynie w WSR. Tym kierunkiem jest Psychologia medyczna, łącząca dorobek psychologii klinicznej i medycyny. Wszystkie kierunki zawarte w katalogu dydaktycznym charakteryzują się praktycznym wymiarem kształcenia, aby absolwent od razu po zakończeniu nauki podjął zatrudnienie, a także aby wykonywał jak najlepiej powierzone obowiązki. Każdy student, niezależnie od wybranej dyscypliny otrzymuje wysokiej jakości warunki kształcenia, gdyż Wyższa Szkoła Rehabilitacji może pochwalić się największą, najlepiej wyposażoną i funkcjonalną bazą dydaktyczną w kraju.

Najważniejszym celem Wyższej Szkoły Rehabilitacji jest satysfakcja z nauki, a bezpieczeństwo absolwentów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy stanowi fundament działalności. Do tego, należy dodać jeszcze atrakcyjny system stypendialny oraz możliwość doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kołach naukowych.

 

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • dietetyka
  • fizjoterapia
  • ratownictwo medyczne
  • zdrowie publiczne
 

Dowiedz się więcej: wsr.edu.pl

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Dietetyka

I stopnia

niestacjonarne

Fizjoterapia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Ratownictwo medyczne

I stopnia

niestacjonarne

Zdrowie publiczne

II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie popularne kierunki

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

Komentarze (0)