Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Prawa

kierunki studiów 2024

Odkryj kierunki na WSP i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2024 – Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu w roku akademickim 2024/2025 mają do wyboru 2 kierunki studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje kształcenie w zakresie dyscyplin związanych z prawem i bezpieczeństwem. Studenci poznają najważniejsze aspekty tych dziedzin, a także otrzymują wybór rozwijania zainteresowań w konkretnej przestrzeni tematycznej.

Kształcenie posiada wymiar praktyczny, a nabywaniu specjalistycznych umiejętności służą liczne zajęcia prowadzone w nowoczesnych pracowniach, a także zajęcia w miejscach pracy wykładowców, czyli między innymi w sądach, czy aresztach śledczych. Ponadto, studenci odbywają praktyki zawodowe, dzięki którym nie tylko dogłębnie poznają specyfikę przyszłych zawodów, lecz także przygotowują się do pełnienia obowiązków oraz stawiania czoła problemom, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu tworzą zestaw najważniejszych dyscyplin i umożliwiają zdobycie wiedzy na temat zagadnień i problemów, które coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w codziennym życiu.

Przykładem jest specjalność Cyberprzestępczość, która porusza tematykę znaną nam wszystkim oraz przedstawia zagrożenia, przed którymi może stanąć każdy z nas. Atutem wszystkich ścieżek kształcenia jest ich perspektywiczność, ponieważ człowiek zawsze będzie musiał zmierzyć się z przestępczością, czy też sytuacją kryzysową, niezależnie od ich charakteru i podłoża.

 

Wyższa Szkoła Prawa - kierunki studiów 2024/2025

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • prawo

Dowiedz się więcej: www.prawowroclaw.edu.pl

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Bezpieczeństwo wewnętrzne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Prawo

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Komentarze (0)