Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - rekrutacja na studia 2022/2023

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - rekrutacja na studia 2022/2023

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - rekrutacja na studia 2022/2023

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie w rekrutacji 2022/2023 oferuje kształcenie na 4 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (4 kierunki) i drugiego (4 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na LSW mogą aplikować na 3 kierunki studiów stacjonarnych oraz 4 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2022/2023

  • anglistyka
  • bezpieczeństwo narodowe
  • germanistyka
  • rusycystyka

Dowiedz się więcej: lingwistyka.edu.pl

 

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie jest jedyną niepubliczną specjalistyczną uczelnią językową w województwie mazowieckim i jedną z niewielu w Polsce. Najistotniejszym jej zadaniem jest kształcenie przyszłych profesjonalistów językowych, ale oprócz tego LSW zajmuje się prowadzeniem badań naukowych, działalnością ekspercką oraz popularno- naukową.

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. To, co wyróżnia uczelnię w przestrzeni edukacyjnej to proponowane ścieżki kształcenia uwzględniające zmieniającą się sytuację na rynku pracy oraz najnowsze zdobycze nauk lingwistycznych. Ponadto, kształcenie posiada wymiar praktyczny.

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie realizuje kształcenie w ramach kierunku Filologia, podzielonym na język angielski, niemiecki oraz rosyjski, ale w katalogu dydaktycznym uczelni znajduje się również kierunek niefilologiczny, a jest nim Bezpieczeństwo narodowe.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - studia 2024

Kierunki studiów - Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Bezpieczeństwo narodowe

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne

Filologia angielska

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Filologia germańska

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Filologia rosyjska

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

Komentarze (0)