Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie - rekrutacja na studia 2022/2023

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie - rekrutacja na studia 2022/2023

Lotnicza Akademia Wojskowa w rekrutacji 2022/2023 oferuje kształcenie na 7 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (4 kierunki) i drugiego (4 kierunki) stopnia oraz jednolitych magisterskich (3 kierunki), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na LAW mogą aplikować na 7 kierunków studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych, w tym 4 kierunki studiów w formie online.

 

Lotnicza Akademia Wojskowa kierunki studiów - rekrutacja 2022/2023

  • bezpieczeństwo narodowe
  • logistyka
  • logistyka - studia wojskowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • lotnictwo i kosmonautyka - studia wojskowe
  • nawigacja
  • nawigacja - studia wojskowe

Dowiedz się więcej: wojsko-polskie.pl

 

Lotnicza Akademia Wojskowa- „Szkoła Orląt” to jedna z najbardziej znanych uczelni w kraju, która wykształciła tysiące pilotów, nawigatorów i osób odpowiedzialnych za obsługę naziemną. Choć wielu kojarzy się ze studentami wojskowymi, to realizuje kształcenie także na studiach cywilnych.

Uczelnia posiada własne zaplecze szkoleniowe w postaci między innymi: Akademickiego Centrum Szkolenia Lotniczego, Ośrodka Szkolenia Służb Ruchu Lotniczego, Ośrodka Szkolenia Mechaników Obsługi Technicznej, Ośrodka Kształcenia Specjalistycznego Języka Angielskiego.

Lotnicza Akademia Wojskowa oferuje studia wojskowe oraz studia cywilne: pierwszego stopnia i drugiego stopnia, jak również studia podyplomowe. Co oczywiste, studia wojskowe i cywilne różnią się nie tylko charakterem kształcenia, lecz również postępowaniem kwalifikacyjnym.

Lotnicza Akademia Wojskowa prowadzi studia wojskowe oraz studia cywilne. W ramach studiów wojskowych realizowane są trzy kierunki: Lotnictwo i kosmonautyka, Nawigacja, Logistyka. W ramach studiów cywilnych, podzielonych na pierwszy i drugi stopień, prowadzone są cztery kierunki: Lotnictwo i kosmonautyka, Nawigacja, Bezpieczeństwo narodowe, Logistyka.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Lotnicza Akademia Wojskowa

Aktualności rekrutacyjne

Lotnicza Akademia Wojskowa - studia 2022

Kierunki studiów - Lotnicza Akademia Wojskowa: znaleziono 7

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Bezpieczeństwo narodowe
Studia cywilne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Logistyka
Studia cywilne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Logistyka - studia wojskowe
Studia wojskowe

jednolite

stacjonarne

Lotnictwo i kosmonautyka
Studia cywilne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne

Lotnictwo i kosmonautyka - studia wojskowe
Studia wojskowe

jednolite

stacjonarne

Nawigacja
Studia cywilne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne

Nawigacja - studia wojskowe
Studia wojskowe

jednolite

stacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Lotnicza Akademia Wojskowa

Komentarze (0)