Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego - kierunki studiów 2022/2023

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego - kierunki studiów 2022/2023

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego (WSBW) w Łodzi - kierunki studiów 2022/2023

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi to nowoczesna uczelnia, kładąca największy nacisk na zdobywanie wiedzy i praktycznych umiejętności w obszarze bezpieczeństwa wewnętrznego, jednak w katalogu dydaktycznym odnaleźć można także inne kierunki kształcenia, nastawione na rozwijanie umiejętności i poszerzanie wiedzy w zakresie nauk prawnych, czy psychologii. Każda propozycja charakteryzuje się praktycznym profilem, dzięki czemu studenci zdobywają wykształcenie dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnego rynku, który coraz mocniej i pilniej poszukuje specjalistów w jasno określonych dyscyplinach. Praktyczny profil nauczania odznacza się także obowiązkiem odbycia praktyki zawodowej.

Przeglądając ofertę edukacyjną uczelni można natrafić na propozycję tzw. studiów wspólnych. Co ona oznacza? W 2019 roku Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego podjęła współpracę w zakresie wspólnej edukacji, wymiany studenckiej, współprowadzenia zajęć i organizowania konferencji i innych działalności akademickich z Międzyregionalną Akademią Zarządzania Personelem w Kijowie. Na fundamencie studiów wspólnych, istnieje możliwość kształcenia się na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w zakresie licznych specjalizacji, wśród których odnaleźć można między innymi: Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, Bezpieczeństwo zarządzania firmą, Regulacje prawne w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego, czy Bezpieczeństwo ekonomiczno- finansowe.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi - studia 2022

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi: znaleziono 4

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Bezpieczeństwo wewnętrzne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Kryminologia

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Prawo

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi popularne kierunki

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi

Komentarze (0)