Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Psychologia menedżerska to propozycja kształcenia, która łączy w sobie problematykę psychologicznych mechanizmów ludzkiego zachowania, psychologii organizacji oraz psychologicznych podstaw efektywnego zarządzania. W toku nauki studenci zaznajamiają się między innymi z: zasadami kształtowania i badania kultury organizacyjnej, zasadami oceny kompetencji pracowników, komunikacją w sytuacjach kryzysowych, psychologią podejmowania decyzji czy psychologią sprzedaży.
Istotnym elementem kształcenia jest rozwijanie umiejętności wykorzystywania zdobywanej wiedzy w praktycznym działaniu, a zatem w sferze podejmowania decyzji, unikania błędów przy szacowaniu i podejmowaniu ryzyka, budowaniu stosunków w biznesie, skutecznego negocjowania i rozwiązywania konfliktów, motywowania do działania oraz projektowania skutecznej reklamy.
Jak może wyglądać droga zawodowa po ukończeniu nauki? Absolwenci Psychologii menedżerskiej posiadają wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne, dzięki którym mogą pracować w roli menedżerów i kierowników działów, liderów i kierowników projektów, specjalistów do spraw zarządzania zasobami ludzkimi czy specjalistów do spraw komunikacji.