MULTIMEDIA

Studia w Warszawie

multimedia

Odkryj multimedia w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Multimedia studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Każdy z nas wielokrotnie spotyka się z terminem „multimedia”. W najprostszym tłumaczeniu są to media, na które składa się połącznie różnych form przekazu informacji – na przykład tekstu i dźwięku. Dziś nieustannie korzystamy z multimedialnej oferty, która jest dla nas na wyciągnięcie ręki, dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu.

Multimedia to także propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich. Studenci zapoznają się dzięki niej z elementami technologii nagrań i nagłaśniania oraz technikami rejestracji danych multimedialnych. Warto podkreślić, że kształcenie będzie mieć przede wszystkim wymiar praktyczny, dzięki czemu studenci będą wiedzieć, jak tworzyć różnorodne aplikacje, czy projektować strony WWW.

Możliwości zatrudnienia dla studentów multimediów są wyjątkowo szerokie. Znajdą ono bowiem zatrudnienie w studiach cyfrowych, firmach software’owych, serwisach internetowych, czy u operatorów telekomunikacyjnych. Słowem – praca na abiturientów czeka wszędzie tam, gdzie pojawi się potrzeba projektowania interfejsów dla użytkowników.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia MULTIMEDIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)