PROGRAMOWANIE

PROGRAMOWANIE

PROGRAMOWANIE

Studia w Szczecinie

programowanie

Odkryj programowanie w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Programowanie studiaSzczecin - specjalność

Umiejętność programowania jest w obecnych czasach na wagę złota. Osoby potrafiące tworzyć innowacyjne oprogramowanie, aplikacje i systemy rozwiązywania problemów informatycznych i pokrewnych mogą liczyć na zatrudnienie nie tylko w branży IT, ale również logistycznej, usługowej, czy mechatronicznej. Programowanie jest propozycją kształcenia, która wyposaży cię w szereg kompetencji, użytecznych na współczesnym rynku pracy.

Rozbudowany charakter siatki programowej pozwoli ci zdobyć zarówno szeroką wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności. Przedmioty, które spotkasz na swojej drodze, to między innymi: projektowanie systemów programistycznych, rozwijanie projektów systemów komputerowych, czy programowanie obiektowe. Dzięki ich opanowaniu nie będziesz musiał się martwić o swoją zawodową przyszłość.

Absolwenci, którzy ukończyli kształcenie na programowaniu, będą mogli liczyć na zdobycie zatrudnienia w przedsiębiorstwach informatycznych, postarają się o założenie własnej działalności lub zwiążą przyszłość z różnego rodzaju korporacjami.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)