DIAGNOSTYKA I REMONTY MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH

DIAGNOSTYKA I REMONTY MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH

DIAGNOSTYKA I REMONTY MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH

Studia w Szczecinie

diagnostyka i remonty maszyn i urządzeń okrętowych

Odkryj diagnostykę i remonty maszyn i urządzeń okrętowych w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Diagnostyka i remonty maszyn i urządzeń okrętowych studia Szczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Diagnostyka i remonty maszyn i urządzeń okrętowych to innowacyjna i zarazem interdyscyplinarna propozycja kształcenia, stworzona z myślą o osobach zainteresowanych ogólnie rozumianym przemysłem maszynowym, posiadających szeroką wiedzę i umiejętności matematyczne, a co najważniejsze – chcących połączyć posiadane predyspozycje z pracą w środowisku morskim.

Praktyczny charakter kształcenia sprawi, że jako przyszły absolwent zapoznasz się z najważniejszymi aspektami technicznymi, a ponadto rozwiniesz umiejętności związane z projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju maszyn, dzięki czemu staniesz się prawdziwym specjalistą, zdolnym do wdrażania działań naprawczych, konserwacyjnych i wytwórczych w obszarze urządzeń okrętowych.

Osoby, które ukończą kształcenie na diagnostyce i remontach maszyn i urządzeń okrętowych, będą mogły pomyśleć o podjęciu stabilnej i dobrze płatnej pracy w takich obszarach zawodowych, jak na przykład huty, elektrociepłownie, przepompownie, papiernie, czy kopalnie na stanowisku specjalisty-diagnostyka. Będziesz mógł ponadto rozważyć rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia DIAGNOSTYKA I REMONTY MASZYN I URZĄDZEŃ OKRĘTOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Morska w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

Komentarze (0)