Wyższa Szkoła Logistyki - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Logistyki - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - kierunki studiów 2024

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Logistyki w roku akademickim 2024/2025 mają do wyboru 2 kierunki studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna. Koncepcja kształcenia zakłada także bycie pierwszą uczelnią w aspekcie edukacji z obszaru logistyki i zarządzania. Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Logistyki to bardzo dobrze przygotowana odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i charakter wymagającego rynku pracy.

Potwierdzeniem tego stanu jest fakt, iż z uczelnią współpracuje wiele podmiotów gospodarczych z branży TSL, które przekazują informacje o swojej działalności i aktualnych problemach branży, przyjmują praktykantów z grona studentów uczelni, a także prowadzą zajęcia dydaktyczne.

Naczelnym punktem oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu są studia dualne pierwszego stopnia na kierunku Logistyka. To innowacyjny system nauki, zakładający równoczesne zdobywanie wiedzy akademickiej i doświadczenia praktycznego. Ponadto, studenci WSL mogą zdobywać wiedzę w ramach pierwszego w Polsce programu studiów MBA in Logistics & Supply Chain Management, który zakłada zdobywanie umiejętności analizy i koordynacji złożonych procesów logistycznych w międzynarodowych łańcuchach dostaw. 

 

Wyższa Szkoła Logistyki - kierunki studiów 2024/2025

  • logistyka
  • zarządzanie

Dowiedz się więcej: wsl.com.pl

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Logistyki - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Logistyki: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Logistyka

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Logistyki popularne kierunki

Wyższa Szkoła Logistyki - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Logistyki

Komentarze (0)