Uniwersytet Łódzki

Wydział Filozoficzno-Historyczny UŁ

ul. A. Kamińskiego 27a

90-219 Łódź

tel. (42) 635 61 08

fax. (42) 635 43 31

www.wydzfilhist.uni.lodz.pl

http://informatory.uni.lodz.pl/

Wydział Filozoficzno-Historyczny UŁ

Uniwersytet Łódzki

Opinie (10)

Robert Ocena

Wojskoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim to prawdziwa atrakcja dla członków grup rekonstrukcyjnych, albo po prostu zafascynowanych wojskiem i jego historią. To miejsce, w którym możemy rozwijać swoje pasje i pogłębiać wiedzę. To coś więcej niż studia.

marlena Ocena

Religioznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim to sfera ciekawych badań. Poznajemy nie tylko religie i ich cechy, ale także poznajemy ludzi, ich kulturę i obyczaje.

kinga Ocena

Kultura Zachodu to dla nas rzecz powszednia, normalna, ale wciąż nie do końca odkryta i pozostawiająca wiele znaków zapytania. Dlatego warto się w nią zagłębić. Studia na Uniwersytecie Łódzkim dają taką możliwość.

szymon Ocena

Każdemu, kto myśli o studiach na kierunku Historia sztuki polecam wybór Uniwersytetu Łódzkiego. W programie jest dużo zajęć terenowych, w których organizujemy sobie wycieczki do ważnych miejsc, także zagranicznych. Jest także wiele zajęć praktycznych. Na tej uczelni Historia sztuki to nie tylko sucha i bezbarwna teoria.

Łukasz Ocena

Historia to niezwykle wciągająca dziedzina, która opisuje przeszłość, lecz także zwraca uwagę na przyszłość. Każdy kto jest zainteresowany Historią, powinien wybrać studia na Uniwersytecie Łódzkim.

Igor Ocena

Filozofia na Uniwersytecie Łódzkim to odpowiedź na wyzwania kulturowe, polityczne i techniczne współczesności. Umiejętności, które zdobywam na tym kierunku będę mógł wykorzystać w dyplomacji, biznesie, a nawet polityce. To szeroka dziedzina, która wciągnie każdego.

Basia Ocena

Uniwersytet Łódzki to bardzo dobra uczelnia, na której znalazłam swoje miejsce. Studiując Etnologię i antropologię kulturową mogę rozwijać swoje zainteresowania, a co ważne, w gronie osób podobnie zakręconych. Polecam.

Konrad Ocena

Archeologia to historia nas wszystkich, nasza przeszłość, nasza kultura. To niezwykle fascynujące odkrywać ją kawałek po kawałku. Każdemu pasjonatowi przeszłości polecam studia na Uniwersytecie Łódzkim. Tutaj będziecie mogli rozwijać swoje pasje

studentul Ocena

najlepszy wydzial na całym łódzkim!

A.A. Ocena

Kilka lat temu archeologia naprawdę na poziomie, po zmianie kadry trochę podupadła. Ciężko po tym znaleźć pracę, ale ludzie świetni.