Licea w Siewierzu

Licea w Siewierzu

Licea w Siewierzu

Liceum w Siewierzu oferuje dwie klasy, które mogą sprostać wymaganiom wielu uczniów. Dwa, bardzo zróżnicowane profile klas to propozycja zarówno dla humanistów jak i umysłów ścisłych. Klasa akademicko-prawna to rozwiązanie dla osób, które myślą o studiowaniu kierunków prawniczych, administracyjnych, dziennikarskich lub humanistycznych. Dzięki współpracy z trzema uczelniami wyższymi uczniowie tej szkoły mają możliwość na edukację, która ułatwi im start na studiach wyższych. Drugą opcją, którą proponuje LO w Siewierzu, jest klasa inżynieryjno-medyczna. Uczniowie otrzymują tam przygotowanie do studiowania na najtrudniejszych i najbardziej wymagających kierunkach takich jak mechanika, enegretyka, budownictwo, medycyna, fizjoterapia itp. Jest to doskonały wybór dla ambitnych osób, które wiedzą, co chcą robić w przyszłości i konsekwentnie do tego dążą. Nad tą klasą patronat sprawują uczelnie wyższe. Liceum w Siewierzu zwraca szczególną uwagę na potrzeby młodych ludzi. Jest gotowa na wprowadzenie rozszerzenia z danego przedmiotu, w sytuacji gdy odpowiednia ilośc osób zadeklaruje taką potrzebę. Możesz wybrać spośród trzech języków obcych, co daje Ci szansę na poznanie nowego języka. Sprawdź ofertę liceum w Siewierzu, zaglądając w tabelę poniżej i odwiedzając stronę internetową tej szkoły. Kto wie, może to jest właśnie szkoła dla Ciebie...

 

1. Licea

Licea Siewierz

profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

LO im. Jana Pawła II

  • Klasa humanistyczna (akademicko-prawna)- rozszerzona historia, język angielski/język polski/WOS/geografia/inne (uczeń wybiera dwa przedmioty)
  • Klasa politechniczna (inżynieryjno-medyczna)- rozszerzona matematyka, chemia, biologia, geografia/fizyka/język angielski/informatyka/inne (uczeń wybiera dwa przedmioty)
  • angielski,
  • niemiecki,
  • włoski
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz 
(32) 674 16 12
721 144 111
losiewierz@o2.pl
 

 

przedmioty rozszerzone
języki
Szkoła profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

Niestety, nic nie znaleziono

Komentarze (0)