Studia sportowe Bielsko- Biała

Studia sportowe Bielsko- Biała

Studia sportowe Bielsko- Biała

Największy wybór studiów

sportowych w Bielsku Białej

Odkryj kierunki sportowe i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

15.12.2021

Studia sportowe Bielsko- Biała | woj. śląskie

Studia sportowe w Bielsku-Białej to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia sportowe Bielsko- Biała
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów
Poziom studiów
Czas trwania

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia sportowe w Bielsko Białej rozpocznie się 1 kwietnia 2022 r. i potrwa do 30 września 2022 r. | terminy rekrutacji >

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA SPORTOWE W BIELSKO BIAŁEJ - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
  Typ studiów
  Tryb studiów
  Czas trwania
   Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
   Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania

   Zobacz, na jakich uczelniach w Bielsko Białej są studia sportowe

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   grupa kierunku
   typ studiów
   tryb studiów

   Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

   grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie odnaleziono uczelni spełniających kryteria wyszukiwania

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI SPORTOWE W BIELSKO BIAŁEJ

   SORTOWANIE:

   Niestety, nic nie znaleziono

   Rekrutacja na studia sportowe w Bielsku- Białej

   Proces rekrutacji nie obejmuje konkursu świadectw, ani egzaminów praktycznych.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   STUDIA SPORTOWE W BIELSKO BIAŁEJ - PODYPLOMOWE

   Jak wyglądają studia sportowe w Bielsku-Białej?

   Wszyscy wiedzą, że sport to zdrowie. A najciekawsze jest to, że można się tego nauczyć i zostać specjalistą. Studia sportowe w Bielsku- Białej to oferta dla tych, którzy lubią sport, lubią żyć zdrowo i chcą się tym dzielić z innymi. Ktoś może zapytać: „Czemu mają służyć takie studia?” Otóż, mają służyć komuś. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z nadwagą, a ze sportem ma do czynienia wyłącznie oglądając go w telewizji. Nagminne jest także zwalnianie uczniów z lekcji wychowania fizycznego, co także potrafi mieć smutne konsekwencje w przyszłości.

   Studia sportowe w Bielsku- Białej mają na celu ukształtowanie studenta, by potem on mógł kształtować innych. Nauka prowadzona jest w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie, która może pochwalić się gronem znamienitych absolwentów. Uczelnia realizuje autorski program kształcenia, bogaty w warsztaty specjalistyczne, obozy letnie i zimowe oraz system praktyk.

   Studia sportowe w Bielsku- Białej mają na celu nauczyć zdrowych nawyków i myślenia potrzebnego w karierze zawodowej, związanej ze sportem. Po ukończeniu nauki można zająć się sportem, niekoniecznie wyczynowo, gdyż wśród specjalności kształcenia możemy znaleźć, na przykład, specjalność menedżerską. Bielsko- Biała wydaje się dobrym miejscem do kształcenia się w tej dziedzinie.

   W mieście funkcjonuje wiele organizacji sportowych, klubów, stowarzyszeń i związków, kilkukrotnie było gospodarzem lekkoatletycznych mistrzostw polski seniorów, a żeńską drużynę BKS Stal zna każdy kibic siatkówki. Studia sportowe w Bielsku- Białej to trafny wybór dla tych, którzy wiedzą, że sport oraz wszystko co może się z nim wiązać to ich pomysł na życie.

    

   Praca po studiach sportowych w Bielsku- Białej

   Studia sportowe w Bielsku- Białej przygotowują do zawodów o różnych charakterach i wymagających odmiennych umiejętności. Będąc absolwentem możemy znaleźć zatrudnienie w roli nauczyciela wychowania fizycznego i dbać o kondycję, zdrowie i dobre myślenie młodszych pokoleń. Jesteśmy również przygotowani do pełnienia funkcji trenera i instruktora sportu i rekreacji, bądź bardzo popularnego instruktora fitness, narciarstwa czy snowboardu.

   Kończąc studia możemy sprawdzić się także jako specjaliści odnowy biologicznej i menedżerowie i animatorzy obiektów sportowych. Czy to koniec zajęć dla absolwentów studiów sportowych w Bielsku- Białej? Zdecydowanie nie. Do listy zawodów, które możemy wykonywać po ukończeniu studiów należy dopisać jeszcze: trenera przygotowania motorycznego, dietetyka w zakresie sportu, niezwykle popularnego obecnie trenera personalnego, menedżera sportu, menedżera imprez i wydarzeń sportowych.

   Zapewne, większość studentów marzy o karierze sportowej, zdobywanych medalach i pucharach – i słusznie – ale po zakończeniu kariery sportowej wykształcenie się przyda i można pracować w tym, o czym wiemy dosłownie wszystko.

   WARTO TO WIEDZIEĆ

    


   WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJA W SPORCIE W BIELSKU- BIAŁEJ STUDIA SPORTOWE

   • Wychowanie fizyczne: studia I i II- stopnia, prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Specjalności: Menedżerska, Instruktor Treningu Personalnego, Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna (specjalność obowiązkowa), Menedżer sportu (specjalność obowiązkowa), Trener przygotowania motorycznego, Dietetyka w sporcie.

       TEMATY POWIĄZANE

    

    

   Komentarze (0)