Studia sportowe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Studia sportowe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Studia sportowe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Największy wybór studiów

sportowych w Trójmieście

Odkryj kierunki sportowe i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

09.01.2024

Studia sportowe Gdańsk | Gdynia | Sopot - Trójmiasto 2024

Studia sportowe w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) możesz podjąć na 2 uczelniach publicznych: Uniwersytecie Gdańskim, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku oraz niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni, Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku, Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Są to studia realizowane w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej, których program nauczania trwa od 3 do 5 lat. 

Studia sportowe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia, studia II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Wymagania

W procesie rekrutacji na studia sportowe w Trójmieście w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: język polski, język obcy nowożytny, biologia,  matematyka, fizyka, chemia, geografia, historia. Kandydatów obowiązują egzaminy wstępne, mające najczęściej postać testów sprawnościowych.

*Wymagania mogą się różnić w zależności od kierunku, uczelni oraz trybu studiów.

 

Studia sportowe w Gdańsku | Gdyni | Sopocie - kierunki studiów

Uczelnia
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Diagnostyka sportowa stacjonarne I stopnia
Dietetyka w sporcie i rekreacji stacjonarne I stopnia
Krajoznawstwo i turystyka historyczna stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Sport stacjonarne I stopnia, II stopnia
Sprawność fizyczna w siłach specjalnych stacjonarne I stopnia
Trener personalny i fitness stacjonarne I stopnia
Turystyka i hotelarstwo stacjonarne I stopnia
Turystyka i rekreacja stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Wychowanie fizyczne stacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie w sporcie stacjonarne II stopnia
Zarządzanie w sporcie - studia menedżerskie stacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie są sportowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Gdański

Uniwersytet WSB Merito Gdynia

Kierunki sportowe:

TURYSTYKA I REKREACJA

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku

Kierunki sportowe:

TURYSTYKA I REKREACJA

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Kierunki sportowe:

TURYSTYKA I REKREACJA

Grupa kierunku na uczelniach

Specjalności / ścieżki kształcenia - kierunki sportowe w Gdańsku | Gdyni | Sopocie

SORTOWANIE:

Studia sportowe w Gdańsku | Gdyni | Sopocie - podyplomowe

D
M
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Grupa kierunków podyplomowych na uczelniach

Rekrutacja i wymagania na studia sportowe 2024/2025

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki na studiach sportowych w Gdańsku i Gdyni, to musisz wiedzieć, że procesy rekrutacyjne różnią się w zależności od wybranej uczelni, wybranego wydziału i kierunku. Jednym z punktów naboru, zdającym się być standardowym etapem rekrutacji na studia jest konkurs świadectw dojrzałości.

W konkursie tym przyznane zostają punkty za średnią arytmetyczną ocen z przedmiotów maturalnych, czyli: języka polskiego, języka obcego i przedmiotu wybranego przez kandydata (fizyka, chemia, biologia). Kandydat na studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku podejmuje się wzięcia udziału jeszcze w dwóch etapach kwalifikacji. Należą do nich:

- ocena stanu zdrowia, która określana jest na podstawie przedłożonego zaświadczenia lekarskiego wydanego przez lekarza medycyny pracy

- egzamin sprawności fizycznej, który różni się przebiegiem w zależności od kierunku, na który się zdaje. Na przykład ubiegający się o przyjęcie na studia na kierunek Sport, biorą udział w egzaminie sprawnościowym, obejmującym: sprawdzian umiejętności pływania, tzw. test Cooper’a oraz biegi, bądź podciąganie się na drążku. Natomiast, chcąc dostać się na studia I- stopnia, na kierunku Wychowanie fizyczne, należy przejść egzamin sprawnościami, który składa się z następujących dyscyplin: pływania, gimnastyki, lekkiej atletyki oraz dwóch wybranych gier zespołowych, tj. piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

Ile punktów na studia sportowe w Trójmieście

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego na rok 2023/2024 musieli uzyskać conajmniej 13 punktów na kierunek sport, 9 punktów na kierunek trener personalny i fitness oraz 19 punktów na wychowanie fizyczne. Aby dostać się na zarządzanie w sporcie - studia menedżerskie na Uniwersytecie Gdańskim, w procesie rekrutacji trzeba było przekroczyć próg 100,4 punktu.

czytaj dalej progi punktowe na studia

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wyglądają studia sportowe w Trójmieście?

Wszyscy znają niemal pradawną dewizę, że sport to zdrowie. Oczywiście, sport to zdrowie, ale na wielu płaszczyznach. Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najprościej wyglądająca dyscyplina sportowa wymaga łańcucha procesów, nie tylko w zakresie fizycznym, ale także psychologicznym i społecznym. Sport to ruch i wysiłek fizyczny? Nie tylko. To również nauka o zdrowiu, dobrym odżywianiu, poprawnych nawykach, zrozumieniu własnej biologii i pracy organizmu.

Zatem, studia sportowe nie zdają się być wykorzystywane tylko na stadionach i w halach sportowych. Nauka powinna zostać przełożona także na życie zwykłych ludzi, aby hamować negatywne procesy w społeczeństwie, takie jak na przykład otyłość.

Studia sportowe w Gdańsku i Gdyni to bardzo szerokie spektrum kształcenia, skierowane do tych, którzy chcą zostać sportowcami i być w centrum uwagi, oraz dla tych, którzy chcą wykonywać ciężką pracę, ale jednak pozostając z boku.

Studia sportowe w Gdańsku i Gdyni kształcą profesjonalistów, przed którymi, po zdobyciu gruntownej wiedzy, otwierają się różnego rodzaju drogi możliwości. A ile ich jest? Tyle ile dyscyplin olimpijskich. Sprawdź co oferują studia sportowe w Gdańsku i Gdyni, zanim ktoś Cię wyprzedzi w wyścigu o najlepsze kwalifikacje.

 

Studia sportowe i turystyczne w Trójmieście można podzielić na:

 • studia I stopnia (licencjackie);
 • studia II stopnia (magisterskie).

 

Każdy fan aktywności fizycznej swoją przygodę z kształceniem na wybranym kierunku rozpocznie najprawdopodobniej od studiów I stopnia. To czas zdobywania najważniejszych kwalifikacji zawodowych, wiedzy oraz kompetencji. Studenci uczestniczą w szeregu wykładów oraz ćwiczeń praktycznych oraz przygotowują się do obrony pierwszej poważnej pracy dyplomowej.

Jeśli wszystko powiedzie się pomyślnie, otrzymują tytuł licencjatów. Studia te trwają najczęściej trzy lataTaki bagaż doświadczenia pozwala na rozpoczęcie pierwszych aktywności zawodowych, warto zadbać jednak o poszerzenie wykształcenia. Na licencjatów czekają bowiem studia II stopnia. Można dzięki nim znacząco poszerzyć wiedzę oraz umiejętności.

Nauka na II stopniu ma charakter uzupełniający – to również czas przygotowań do obrony najważniejszej pracy dyplomowej gwarantującej tytuł magistra. Nim jednak do tego dojdzie, studenci kształcą się przez 2 lata na studiach II stopnia.

 

Studia sportowe i turystyczne w Trójmieście możesz rozpocząć również w dwóch trybach. Masz do wyboru:

 • studia stacjonarne (dzienne);
 • studia niestacjonarne (zaoczne).

 

Zastanów się odpowiednio wcześnie, który z trybów będzie dla ciebie korzystniejszy. Jeśli chcesz w pełni poświęcić ci nauce, a dodatkowo odpowiada ci oferta przygotowana przez publiczne uczelnie, wybierz studia stacjonarne! Będą na ciebie czekać regularne zajęcia od poniedziałku do piątku oraz ominą cię opłaty za czesne.

Z kolei studia niestacjonarne są idealne dla osób, które chciałyby równolegle podejmować inne aktywności, np. pracę. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w tym trybie podczas weekendowych zjazdów naukowych. Studenci jednak część materiału teoretycznego muszą opanowywać we własnym zakresie oraz czeka ich uiszczanie czesnego.

czytaj dalej studia w Trójmieście

 

Kierunki studiów sportowych i turystycznych w Trójmieście:

Studia sportowe i turystyczne w Trójmieście to bardzo ciekawa propozycja kierunkowa! Jeśli twoje zainteresowania oscylują w tych obszarach, możesz być pewien, że uda ci się odnaleźć taką ofertę, która w pełni odzwierciedli twoje intelektualne oczekiwania. Na początku zastanów się, czy bardziej interesują cię kierunki związane ze sportem czy może jednak w twoim sercu znajduje się specjalne miejsce dla turystyki.

Uczelnie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przygotowały tradycyjną ofertę kierunków sportowych. Zaliczymy do nich przykładowo sport oraz wychowanie fizyczne. Tego typu propozycje edukacyjne powinny wybierać osoby, które wiedzą, jak ważna jest zbilansowana aktywność fizyczna i jej zasady wcielają na co dzień w życie.

Krajoznawstwo i turystyka historyczna czy turystyka i rekreacja to z kolei kierunki, które zostały stworzone z myślą o osobach interesujących się podróżami, historią czy aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Kierunki związane z turystyką pomogą przekuć pasje w doskonałe wykształcenie!

 

Kierunki sportowe w Trójmieście - rekrutacja 2024/2025

 • archeologia;
 • etnologia;
 • historia;
 • historia sztuki;
 • krajoznawstwo i turystyka historyczna;
 • niemcoznawstwo;
 • religioznawstwo;
 • sport;
 • turystyka i rekreacja;
 • wychowanie fizyczne.

czytaj dalej kierunki studiów w Trójmieście

 

Gdzie studiować studia sportowe w Trójmieście?

Studia pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu m.in.: nauk biologicznych, społecznych, turystyki czy nauk o kulturze fizycznej. Absolwenci studiów sportowych odnajdują się w pracy w klubach i ośrodkach sportowych, siłowniach i klubach fitness, placówkach oświatowych, biurach podróży.

Wiesz, że chcesz rozpocząć studia sportowe i turystyczne w Trójmieście, ale nie wiesz, gdzie się kształcić? Czekają na ciebie różnorodne propozycje przygotowane przez trójmiejskie ośrodki akademickie. Możesz mieć pewność, że standardy nauczania na każdej takiej uczelni są wysokie, a w przypadku studiów sportowych i turystycznych czekać na ciebie będą zarówno wykłady, jak i niezwykle ważne ćwiczenia praktyczne.

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kształcić się na studiach sportowych i turystycznych w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, to do wyboru masz różnorodne uczelnie. Czekać będą na ciebie zarówno uczelnie prywatne (np. Wyższe Szkoły Bankowe), jak i publiczne (Uniwersytet Gdański). Jaka jest zasadnicza różnica między nimi? W przypadku uczelni publicznych nie obowiązują opłaty za czesne na studiach stacjonarnych.

Prywatne ośrodki akademickie cechują dziś również bardzo wysokie standardy nauczania, więc nie musisz obawiać się o swoje wykształcenie i jakość zdobywanej wiedzy. Sprawdź zatem, na jakich uczelniach możesz rozpocząć sportową i turystyczną edukację! Przenalizuj oferty poszczególnych szkół – zwróć uwagę na kierunki, programy kształcenia, możliwość odbycia praktyk i staży. Decyzję odnośnie do uczelni podejmij w oparciu o logiczne argumenty – tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wybrałeś najlepiej!

 

Gdzie studiować kierunki sportowe w Trójmieście:

 • Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego;
 • Uniwersytet Gdański;
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku;
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdyni;
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa.

czytaj dalej uczelnie w Trójmieście


Kierunki sportowe - uczelnie publiczne (państwowe) w Trójmieście

 • Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego;
 • Uniwersytet Gdański.

czytaj dalej uczelnie publiczne w Trójmieście

 

 

Kierunki sportowe - uczelnie niepubliczne (prywatne) w Trójmieście

 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku;
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdyni;
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa.

czytaj dalej uczelnie prywatne w Trójmieście

 

 

Jak wybrać studia sportowe i turystyczne w Trójmieście, aby mieć dobrą pracę?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co właściwie oznacza dla ciebie określenie „dobra praca”? Wbrew pozorom to bardzo szerokie pojęcie, które dla każdego może mieć inną definicję. Oczywiście największe znaczenie mają zarobki, które wynagradzają naszą pracę oraz są odzwierciedleniem zawodowych kompetencji. Można śmiało napisać więc, że dobra praca jest po prostu dobrze płatna. To jednak nie wszystko.

Dobra praca jest składową także innych wielu elementów – powinna przynosić satysfakcję, radość, motywację do dalszego intelektualnego i zawodowego rozwoju. Niektórzy uważają, że dobra praca powinna być elastyczna, dostosowana do indywidualnego rytmu dobowego itd. A może satysfakcję z pracy będziesz czerpać wyłącznie wtedy, gdy okaże się, że to twoja własna firma? Gdy rozpoczynasz kształcenie masz na szczęście jeszcze trochę czasu, by się nad tym zastanowić.

Studia sportowe i turystyczne tworzą dość hermetyczną grupę kierunków, które wybierane są przede wszystkim ze względu na pasję. Może to przekuć się już na samym początku w satysfakcjonujące zatrudnienie. Pamiętaj jednak o tym, by odpowiednio wcześnie określić swoje predyspozycje zawodowe i na ich podstawie zaplanować swoją przyszłą karierę. Weź pod uwagę, że inne zainteresowania będą towarzyszyć studentom turystyki i rekreacji, a jeszcze inne osobom, które wybrały kierunek taki jak wychowanie fizyczne.

Pamiętaj, że uczelnie w Trójmieście zagwarantują ci także dostęp do praktyk i staży. To właśnie dzięki nim będziesz mógł zadbać o doświadczenie jeszcze w trakcie trwania nauki. Możesz mieć pewność, że tego typu aktywności zostaną docenione przez potencjalnych pracodawców. Dziś bowiem wiedza to tylko jedna ze składowych zawodowego sukcesu. Musi być ona przede wszystkim oparta na kwalifikacjach.

 

Możliwe ścieżki rozwoju twojej kariery zawodowej:

 • nauczyciel;
 • trener personalny;
 • psycholog sportu;
 • animator sportowy;
 • animator czasu wolnego;
 • pracownik klubu fitness lub siłowni;
 • przewodnik itd.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Trójmieście?

Wybór uczelni wyższej wcale nie należy do najłatwiejszych. Czy można go jakoś ułatwić? Odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań, które pozwolą ci bardziej świadomie przyjrzeć się poszczególnym ośrodkom akademickim oferującym studia sportowe w Trójmieście.

 • W jakim trybie chciałbyś się kształcić (stacjonarnym lub zaocznym)?
 • Jakie kierunki studiów najbardziej cię interesują?
 • Czym powinna charakteryzować się uczelnia, którą wybierasz (elastycznością nauczania, dostępem do praktyk i staży itd.)?

Spróbuj logicznie odpowiedzieć na pytania. Rozpisz sobie na kartce zarówno plusy i minusy każdej uczelni, którą bierzesz pod uwagę. W podjęciu decyzji może w szczególności pomóc ci udział w dniach otwartych. To idealna okazja, by porozmawiać z wykładowcami, poznać uczelnię od kuchni, spotkać innych studentów!

Podczas dni otwartych możesz swobodnie zadawać nurtujące cię pytania i po prostu poczuć klimat wybranej uczelni. Pamiętaj o tym, że idealne ośrodki akademickie nie istnieją, ale możesz zdecydować się na taką szkołę wyższą, która spełni twoje oczekiwania. W Trójmieście – jako mieście przyjaznym studentom – tym bardziej jest to możliwe!

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

Czy warto iść na studia sportowe i turystyczne w Trójmieście?

Wielu przyszłych studentów zastanawia się, czy warto iść na studia. Zwolennicy i przeciwnicy nauki wyższej znajdują się po obu stronach barykady. Plusów kontynuowania nauki jest bez wątpienia bardzo wiele – nie zawsze są one jednak kluczem do satysfakcjonującego rozwoju zawodowego, który zależy od wielu różnorodnych czynników.

Na początku zastanów się, jakie są twoje oczekiwania wobec kształcenia wyższego i czy jest one obligatoryjne pod kątem twoich zawodowych planów. To niezwykle ważny punkt, ponieważ znacząca część wykonywanych zawodów wymaga wyższego wykształcenia kierunkowego. Dotyczy to również wielu aktywności związanych ze sportem, turystyką i rekreacją. Może się zatem okazać, że jeżeli widzisz się w roli nauczyciela czy animatora czasu wolnego, to studia z tego obszaru będą po prostu obligatoryjne, bo tylko dzięki nim osiągniesz cel.

Jeżeli wybierzesz studia sportowe i turystyczne w Trójmieście, możesz mieć pewność, że kształcić się będziesz wyłącznie pod okiem najlepszych specjalistów. Oferta uczelni w Gdańsku, Gdyni i Sopocie dodatkowo dostosowana jest do tendencji na aktualnym rynku zatrudnienia. Czekać na ciebie będą nie tylko wykłady, lecz także różnorodne ćwiczenia praktyczne, dzięki którym dowiesz się, jak ideały związane chociażby ze zbilansowaną aktywnością fizyczną wykorzystywać w życiu zawodowym.

Kto powinien wybierać studia sportowe i turystyczne? Ten wybór będzie satysfakcjonujący dla osób, które rozumieją, jak ważna jest zbilansowana i świadoma aktywność fizyczna. Odnajdą się również na nich te osoby, które cenią sobie podróże oraz dynamiczny wypoczynek. Wtedy tego typu kierunki sprawią, że z łatwością przekujesz pasje i zainteresowania w doskonałe wyższe wykształcenie!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach sportowych

Po ukończeniu studiów sportowych na absolwentów czeka wiele dróg zawodowych, różniących się od siebie charakterem, rodzajem wyzwań, wysiłkiem pracy nad sobą. Osoby o szczególnych predyspozycjach, zdrowiu i determinacji zapewne będą pracować nad rozwijaniem własnych karier sportowych, by móc zdobywać medale, tytuły mistrzowskie i dołączyć do plejady zasłużonych dla kraju sportowców.

Inni obiorą drogę trenerską i ze swoich podopiecznych będą wyciskać siódme poty, by w przyszłości wraz z nimi odbierać medale, puchary i gratulacje. Wykształcenie po studiach sportowych daje wiele możliwości i wiele pomysłów na karierę zawodową. Można podjąć pracę trenera osobistego, co dzisiaj zdaje się być popularnym zajęciem, gdyż oprócz wykonywania obowiązków na siłowni bądź klubie fitness osoby te instruują zainteresowanych także przez media społecznościowe.

Zdobyta wiedza może poprowadzić do zawodu nauczyciela, który nawet najmłodszym pokoleniem będzie wpajał idee sportowego ducha, rywalizacji sportowej i zdrowego trybu życia. Inną drogą jest zawód fizjoterapeuty, rehabilitanta pracującego w poradniach, ośrodkach, bądź gabinetach prywatnych, dbając o powrót do zdrowia swoich pacjentów.

Studia sportowe to wyzwania i przygoda, a wiedza zdobyta podczas edukacji stanowi przyczynę do bycia szefem samemu sobie. Trenuj innych, załóż centrum sportu i zdrowia, zbuduj własny gabinet. Możliwości jest tak wiele. Tyle samo ile dyscyplin sportowych, osób w sztabach trenerskich, sal gimnastycznych i widzów na stadionach. Warto dodać, że wybrany zawód można wykonywać w dowolnym miejscu na świecie i historia polskiego sportu posiada wiele takich przykładów.

WARTO WIEDZIEĆ

 


AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU STUDIA SPORTOWE

dowiedz się więcej 

 

Dla chcących podjąć naukę na studiach podyplomowych, oferta kształcenia także przedstawia się interesująco. Wśród dostępnych kierunków możemy znaleźć m.in.:

 • Chiropraktykę, prowadzoną przez angielską uczelnię Anglo- European College Of Chiropractic, w Bournemouth
 • Komunikacja i dziennikarstwo sportowe
 • Psychologia sportu
 • Trener przygotowania motorycznego
 • Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie
 • Zarządzanie w sporcie

UNIWERSYTET GDAŃSKI STUDIA SPORTOWE

Druga państwowa uczelnia w Gdańsku, czyli Uniwersytet Gdański, prowadzi studia sportowe, aczkolwiek tylko na poziomie studiów podyplomowych. Dostępnym kierunkiem nauki jest Psychologia sportu, prowadzona w podziale na dwa moduły: psychologiczny i związany z wychowaniem fizycznym.

 


WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W GDAŃSKU STUDIA SPORTOWE

Uczelnią niepubliczną, która w Gdańsku prowadzi edukację na studiach sportowych jest Wyższa Szkoła Zarządzania. Oczywiście, zakres kształcenia dotyczy warstwy teoretycznej. Kierunkami, które pozwalają poznać ciało i organizm człowieka jest Dietetyka- studia I- stopnia, prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W GDYNI STUDIA SPORTOWE

W sąsiedniej Gdyni również możemy znaleźć ofertę kształcenia z zakresu studiów sportowych, choć oczywiście dotyczą warstwy teoretycznej. Wyższa Szkoła Bankowa oferuje naukę na kierunku Turystyka i rekreacja. Są to studia I- stopnia, prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

 


POMORSKA WYŻSZA SZKOŁA NAUK STOSOWANYCH W GDYNI STUDIA SPORTOWE

Studia sportowe to także Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni. Ta niepubliczna uczelnia oferuje kandydatom naukę na studiach podyplomowych, na kierunku Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna z promocją zdrowia. Edukacja przez ruch, a głównym jej założeniem jest zagłębianie w tematykę nowoczesnych metod promocji zdrowia i aktywności fizycznej wśród dzieci.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

 

komentarze (0)