LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Studia w Szczecinie

logistyka międzynarodowa

Odkryj logistykę międzynarodową w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka międzynarodowa studia Szczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Globalny charakter współczesnej logistyki istotnie wpłynął na ułatwienie codziennego funkcjonowania wielu ludzi. Mogą oni z łatwością przemieszczać się między znacznie oddalonymi punktami, czy kupować zagraniczne towary w pobliskich sklepach. Logistyka międzynarodowa to propozycja kształcenia, stworzona z myślą o wyposażaniu przyszłych absolwentów w kompetencje nieocenione w wielu obszarach zawodowych.

Podczas edukacji nauczysz się analizowania zależności występujących w obrębie międzynarodowego łańcucha dostaw, zgłębisz zaawansowane kompetencje zarządcze, społeczne i interpersonalne, poznasz istotę planowania szlaków handlowych, a ponadto zapoznasz się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi, które wspomagają przemysł logistyczny.

Osoby, które ukończą logistykę międzynarodową, będą mogły rozważyć podjęcie zatrudnienia w międzynarodowych przedsiębiorstwach logistycznych, spedycyjnych, transportowych i usługowych, ukierunkują zawodowy rozwój na realizację własnych planów w działalności gospodarczej lub postarają się o zatrudnienie w wybranych placówkach administracji rządowej i samorządowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Komentarze (0)