Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu - wielka powtórka do matury

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu - wielka powtórka do matury

Studia Poznań - Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

07.04.2023

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu - wielka powtórka do matury

26 marca 2022 roku o godzinie 10:00 odbędzie się wielka powtórka do matury z języka polskiego, którą poprowadzi Iza Kasperek.

Wydarzenie online organizowane jest przez Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu. Iza Kasperek jest nauczycielką, egzaminatorem, a także videobelogerką — filmiki publikuje na swoim kanale „Wiedza z wami” na YouTube.

Podczas spotkania tegoroczni maturzyści powtórzą między innymi: pisanie rozprawki, formułowanie tezy, lektury obowiązkowe i najważniejsze ich aspekty, a także dowiedzą się jak uniknąć błędów kardynalnych w swojej pracy. Udział w wielkiej powtórce maturalnej jest bezpłatny, obowiązują zapisy na kurs.

 

Studia w Uniwersytecie WSB Merito

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku i od tego momentu dba o jak najwyższej jakości kształcenie oraz jak najlepszą kadrę dydaktyczną. Złote medale, prestiżowe certyfikaty i liczne nagrody to część rzeczy, dzięki którym szkoła wyższa wyróżnia się na tle wielu prywatnych uczelni w Polsce. Kandydaci na studia w Uniwersytecie WSB Merito mają do wyboru ponad 20 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Sprawdź Uniwersytet WSB w Poznaniu kierunki studiów

 

Wśród popularnych kierunków znajduje się prawo, które w każdym roku przyciąga wielu kandydatów. W programie kształcenia znajduje się ponad czterdzieści przedmiotów prawniczych, dzięki którym studenci zdobędą wiedzę niezbędną do pracy w zawodzie. Wśród przedmiotów znajduje się między innymi: prawoznawstwo, prawo europejskie oraz prawo rekonstrukcyjne i upadłościowe. W trakcie zajęć studenci przygotowują się do egzaminu na aplikacje prawnicze (zobacz więcej: prawo w Poznaniu).

Administracja to popularny kierunek w Uniwersytecie WSB Merito. Podczas trwania studiów studenci zdobędą wiedzę między innymi z zakresu: administracji samorządowej, komunikacji społecznej, a także prawa gospodarczego i cywilnego. Przedmioty wykładają znakomici pracownicy naukowi, którzy podążają za nowymi trendami naukowymi (zobacz więcej: administracja w Poznaniu).

Do kierunków wartych uwagi zalicza się również informatyka. Wielu kandydatów podczas każdej rekrutacji walczy o miejsce na tym wyjątkowo popularnym w ostatnich latach kierunku. Program kształcenia tworzony jest w odpowiedzi na aktualne zapotrzebowania rynku. Zajęcia prowadzone są przez cenionych wykładowców akademickich zgodnie z dynamicznie rozwijającą się dziedziną. Studenci podczas toku studiów korzystają z dobrze wyposażonych nowoczesnych laboratoriów komputerowych (zobacz więcej: informatyka w Poznaniu).

Logistyka to perspektywiczny kierunek skierowany do osób zainteresowanych procesem planowania, realizowania oraz konstruowania sprawnego i efektywnego przepływu towarów. Wśród przedmiotów znajduje się między innymi: infrastruktura logistyczna, logistyka dystrybucji, towaroznawstwo i materiałoznawstwo, a także podstawy ekonomii (zobacz więcej: logistyka w Poznaniu).

Do popularnych kierunków zalicza się również zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Podczas toku studiów studenci finansów i rachunkowości zdobędą wiedzę między innymi z: bankowości, przedsiębiorczości, finansów międzynarodowych, a także mikroekonomii. Absolwenci zarządzania bez trudu znajdują pracę w zawodzie ze względu na wysokie kwalifikacje, które zdobyli podczas zajęć praktycznych i teoretycznych w Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu.

Sprawdź

zarządzanie w Poznaniu

finanse i rachunkowść w Poznaniu

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz filologia angielska to kierunki, o których nie można zapomnieć . Programy kształcenia zostały skrupulatnie przygotowane, tak aby studenci zdobyli pożądaną wiedzę i umiejętności.

Sprawdź

bezpieczeństwo wewnętrzne w Poznaniu

filologia angielska w Poznaniu

 

Przedmioty prowadzone są przez najwyższej klasy pracowników naukowych, którzy zajęcia dostosowują do aktualnych zapotrzebowań na rynku.

Komentarze (0)