Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na WSB i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu obejmuje różnorodne dyscypliny, których wspólnym mianownikiem jest szeroko rozumiany biznes i zagadnienie przedsiębiorczości. Natomiast, pomimo zdecydowanego nastawienia na biznesowy charakter, umiejętności wynoszone z toku nauki mogą zostać wykorzystane w innych obszarach zawodowych.

Cechą charakterystyczną kierunków kształcenia, które oferuje poznańska WSB jest ich praktyczny wymiar, ponieważ duży element realizowania programów nauczania stanowią warsztaty, ćwiczenia, czy symulacje, a fundamentem takiego charakteru prowadzenia dydaktyki jest założenie, aby student mógł na bieżąco wykorzystywać pozyskiwane wiadomości i przekuwać je w praktyczny aspekt. Co warto podkreślić, przy kierunkach funkcjonują Kierunkowe Rady Programowe, w skład których wchodzą przedstawiciele firm i instytucji powiązanych z konkretną branżą.

Dzięki temu uczelnia posiada dostęp do najświeższych danych rynkowych, a co za tym idzie może prognozować trendy i na tej podstawie budować programy studiów, wyróżniające się innowacyjnością.Warto również podkreślić, że kierunki studiów realizowane w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu mają na celu nie tylko przekazywanie wiedzy z danego obszaru tematycznego, lecz także rozwijanie niezbędnych, nie tylko w sferze biznesowej, umiejętności. Studenci uczą się pracować w zespołach, ćwiczą sztukę argumentacji, prowadzić negocjacje, posługiwać się specjalistycznym językiem obcym. Studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu to również planowanie kariery zawodowej, poparte znajomością najnowszych trendów na rynku i konsultacjami z gronem ekspertów.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu popularne kierunki

Komentarze (0)