Uczelnia Techniczno Handlowa w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Uczelnia Techniczno Handlowa w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Uczelnia Techniczno- Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie w rekrutacji 2024/2025 oferuje kształcenie na 7 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (7 kierunków) i drugiego (4 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na UTH mogą aplikować na 7 kierunków studiów stacjonarnych oraz 7 kierunków studiów niestacjonarnych.

 

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2024/2025

  • Architektura wnętrz
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne
  • Budownictwo
  • Finanse i rachunkowość
  • Informatyka
  • Transport
  • Zarządzanie

Dowiedz się więcej: www.uth.edu.pl

 

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie to uczelnia stawiająca nie tylko na praktyczny wymiar kształcenia, lecz również na budowanie silnych relacji międzyludzkich na wielu płaszczyznach wspólnoty akademickiej i pielęgnowanie ich, tak aby procentowały w przyszłości w relacjach pracownik- pracodawca i pracodawca- pracownik.

UTH kładzie również nacisk na nawiązywanie mocnej współpracy z partnerami biznesowymi, samorządowymi i społecznymi, dzięki której studenci otrzymują możliwość zetknięcia się z zawodem i jego praktycznymi aspektami już na wczesnym etapie studiów.

Uczelnia Techniczno- Handlowa w Warszawie oferuje kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. Ponadto, posiada filię w Płońsku.

W procesie kształcenia UTH wykorzystuje własne pracownie badawcze, w których studenci przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury realizują nawet najbardziej skomplikowane badania laboratoryjne. Laboratoriami uczelni są: pracownia techniki kryminalistycznej, laboratorium fizyki, laboratorium metrologii, laboratorium ochrony środowiska, laboratorium mechaniki gruntów, laboratorium logistyki, laboratorium komputerowe spedycji, laboratorium geodezji, laboratorium silników spalinowych.

Oferta dydaktyczna Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to kierunki techniczne i społeczne, realizujące liczne specjalności. W ramach kierunku Transport można wybrać między innymi Transport drogowy, Budowę i eksploatację samochodów, czy Logistykę transportu, natomiast kierunek Zarządzanie oferuje między innymi Psychologię w biznesie, Negocjacje i sprzedaż, czy Zarządzanie procesem inwestycyjno- budowlanym.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie

Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie - studia 2024

Kierunki studiów - Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie: znaleziono 8

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Architektura wnętrz

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Bezpieczeństwo wewnętrzne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Budownictwo

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Finanse i rachunkowość

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Informatyka

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Transport

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie

Komentarze (0)