Opinie (9)

Bartek Ocena

Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej to kierunek, który prowadzi do rozpoczęcia kariery w najciekawszej branży na świecie.

Milena Ocena

Studia na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, wyczulają nie tylko na dźwięk, ale także na drugiego człowieka. Studia te uwrażliwiają, rozwijają wyobraźnię, a także pchają w kierunku otwartości do ludzi, do kontaktu z nimi. To coś więcej niż nauka o muzyce

Weronika Ocena

Rozwijanie zainteresowań powinno być najważniejszym czynnikiem studiowania. Właśnie tak jest na Uniwersytecie Śląskim. Studia rozwijają umiejętności, przekazują wiedzę, przygotowują do życia zawodowego

Joachim Ocena

Grafika super.

Gabrysia Ocena

Tez polecam. Fajna kadra i ludzie. Jestem dopiero na pierwszym roku ale nie moge narzekac.

Marek95 Ocena

Negatywne komentarze nniżej są napisane w tym samym stylu. Może napiszcie konkretnie co jest nie tak? Ja studiuje edukację w zakresie sztuk plastycznych i jestem zadowolony.

Ann Ocena

A ja polecam.

Xxx Ocena

Ucieklam stąd, tragedia jakaś. Lepiej zrobić sobie przerwę roczną (wakacyjną) na przygotowanie się do egzaminów na podobny kierunek, ale zdecydowanie gdzie indziej.

Kordzian Ocena

Instytut Sztuki? Jasne. Przyszli Artyści - omijajcie tę szkołę szerokim łukiem! Lubicie tworzyć? Cieszyński IS skutecznie Was do tego zniechęci!