Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce - Wrocław

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce - Wrocław

Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: stacjonarne, niestacjonarne

31.01.2024

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce studia Wrocław 2024 | woj. dolnośląskie

Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra). Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce - Wrocław
Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu rozpocznie się 3 czerwca 2024 r. i potrwa do 25 września 2024 r. | Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce Wrocław - terminy rekrutacji >

Opis kierunku

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce to kierunek, który łączy w sobie wiele dziedzin zarządzania - zasobami ludzkimi, ryzykiem czy projektami. Studia te pozwalają na zrozumienie w jaki sposób funkcjonują nowoczesne organizacje i przedsiębiorstwa. Kierunek przekazuje wiedzę na temat m.in.: badań marketingowych, komunikacji w biznesie, negocjacji, logistyki. a także organizacji produkcji.

Ukończenie tego kierunku jest przepustką do pracy w działach kadr i płac w roli np. kierownika ds. rekrutacji. Absolwenci odnajdują się także jako menedżerowie logistyki w branży spedycyjnej oraz podejmują pracę w szeroko pojętych dziedzinach produkcji, zakupów czy sprzedaży.

 

Uczelnie

Studia we Wrocławiu 2024/2025 na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce możesz podjąć na 1 uczelni publicznej: Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Filia w Jeleniej Górze UEW).

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu?

Kandydaci na studia zarządzanie i marketing w ramach zarządzania w nowoczesnej gospodarce muszą spełniać określone wymogi rekrutacyjne. Przede wszystkim powinieneś/powinnaś zadbać o wysokie wyniki z egzaminów dodatkowych z przedmiotów takich jak biologia, chemia, filozofia, fizyka, geografia, historia, informatyka, język obcy, język polski, matematyka, wiedza o społeczeństwie. Egzaminy dodatkowe warto zdawać na poziomie rozszerzonym.

Oczywiście obowiązkowo musisz pozytywnie zaliczyć egzaminy podstawowe z języka polskiego, matematyki czy języka obcego nowożytnego. Uczelnie we Wrocławiu uwzględniają także wyniki uzyskane w ramach olimpiad i konkursów przedmiotowych. Finaliści i laureaci zajmują wysokie pozycje na listach rankingowych.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W NOWOCZESNEJ GOSPODARCE?

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce to odpowiedź na zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Interdyscyplinarne kształcenie skupia się na marketingu, najnowszych trendach w zarządzaniu, na zarządzaniu relacjami z klientami czy zarządzaniu zasobami ludzkimi. Łączy wiedzę z wielu współczesnych kierunków obejmujących swoim zainteresowaniem zarządzanie czy komunikację z otoczeniem.

Przyszli studenci muszą wykazywać się komunikatywnością, a także predyspozycjami kierowniczymi. Ważne jest zainteresowanie obejmujące najnowsze trendy gospodarcze czy logistykę i transport. Innowacyjny, a przede wszystkim wielowymiarowy kierunek pozwala odnaleźć się w wielu branżach, a dzięki temu umożliwia podjęcie pracy w bardzo różnorodnym zakresie. Wybierz kierunek przyszłości i studiuj we Wrocławiu.

 

1. Typ i tryb studiów:


Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają 3 lata. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające 2 lata.

Uczelnie we Wrocławiu umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku. 

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne.

 

2. Program studiów i przedmioty

Kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu umożliwi Ci zapoznanie się z obszarami funkcjonowania nowoczesnych organizacji i przedsiębiorstw. Wykaz uczelni, które mają w swojej ofercie tego typu studia, znajdziesz poniżej. Program kształcenia jest ułożony w taki sposób, aby przekazać studentom wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania ryzykiem czy zarządzania projektami.

Rzetelne wykształcenie obejmujące kwestie związane z zarządzaniem wspomagane są informacjami z zakresu marketingu, logistyki czy organizacji produkcji. W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak na przykład:

 • badania marketingowe
 • media i komunikacja w biznesie
 • zarządzanie relacjami z klientami
 • negocjacje w zarządzaniu
 • finansowe i prawne aspekty zarządzania środowiskiem

 

Realizacja niektórych przedmiotów uzależniona jest od wybranej specjalności (na przykład menedżer jakości i środowiska lub marketing i komunikacja w biznesie).

Uczelnie w mieście Wrocławiu - kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (Filia UE w Jeleniej Górze) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Ile trwają studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu?

Studia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu, w zależności od typu studiów trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia 3 lata licencjat
studia II stopnia 2 lata magister

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W NOWOCZESNEJ GOSPODARCE?

Kierunki studiów we Wrocławiu takie jak zarządzanie w nowoczesnej gospodarce pozwalają zajmować się marketingiem, kapitałem intelektualnym, zasobami ludzkimi czy logistyką i łańcuchem dostaw. Absolwenci pracują w charakterze specjalisty ds. jakości i ochrony środowiska, kierownika ds. rekrutacji, kierownika ds. ochrony środowiska, menedżera w dziale doradztwa biznesowego, menedżera logistyki, specjalisty ds. personalnych.

Absolwenci zatrudniani są w działach:

 • kadr i płac
 • spedycji i transportu
 • obsługi klienta
 • HR
 • produkcji, zakupów czy sprzedaży

 

Obejmują wysokie stanowiska takie jak dyrektor rozwoju biznesu, dyrektor ds. personalnych, dyrektor ds. jakości, jak również kierownik ds. jakości, kierownik jakości procesów produkcyjnych, kierownik ds. ochrony środowiska i BHP.

Gdzie studiować na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu?

 

Uczelnie na których można studiować kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu:

czytaj dalej uczelnie we Wrocławiu

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce we Wrocławiu?

 

STUDIA WE WROCŁAWIU - ważne informacje

kierunki studiów we Wrocławiu

studia we Wrocławiu

 

ZARZĄDZANIE W NOWOCZESNEJ GOSPODARCE - ważne informacje

zarządzanie w nowoczesnej gospodarce studia

studia zarządzanie we Wrocławiu

zasady rekrutacji na studia

Poziom i tryb studiów


Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w Mieście wrocławiu

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu

 • Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce w mieście Wrocławiu - studia niestacjonarne

  WYŚWIETL WIĘCEJ Zwiń

  Uczelnie w mieście Wrocławiu - studia niestacjonarne na kierunku zarządzanie w nowoczesnej gospodarce

  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Popularne kierunki zarządzanie i marketing niestacjonarne w mieście Wrocławiu

25 Uczelni we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków akademickich. Na 10 uczelniach publicznych i kilkunastu niepublicznych studiuje blisko 100 tysięcy studentów. Według rankingów oceniających blisko 200 szkół wyższych, uczelnie we Wrocławiu są jednymi z najlepszych w kraju.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują wrocławskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów we Wrocławiu

 


#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

komentarze (0)

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=UNIWERSYTET%20PEDAGOGICZNY%20KRAK%C3%93W https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/40a0a-miniatura-na-miescie.jpg Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • pl. Kopernika 11a,, 45-040 Opole Uniwersytet Opolski
 • Kampus AGH https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJIZu1VqdbFkcR0RezIbqNDLI https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b9653-agh.jpg Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
 • Kampus przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJv9WgpARbFkcR6xkKhuEVqEE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b117c-politechnika-krakowska.jpg Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Dzień otwarty Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
 • ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJCWP6Nl7MHkcRf_xabKDNoaQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/be790-uniwersytet-warszawski.jpg Uniwersytet Warszawski