Gospodarka i biznes międzynarodowy

Gospodarka i biznes międzynarodowy

Gospodarka i biznes międzynarodowy

Studia we Wrocławiu

gospodarka i biznes międzynarodowy

Odkryj studia gospodarka i biznes międzynarodowy we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Gospodarka i biznes międzynarodowy studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Gospodarka i biznes międzynarodowy to nowoczesna propozycja kształcenia, która spodoba się zwłaszcza tym, którzy chcą nabywać wiedzę i umiejętności w odniesieniu do międzynarodowych stosunków gospodarczych, jednocześnie wiążą swoją przyszłość z pracą w przedsiębiorstwie działającym na zagranicznych rynkach.

Studenci mają szansę zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu identyfikacji priorytetów rozwojowych oraz budowy poszczególnych elementów strategii rozwoju lokalnej, regionalnej i krajowej gospodarki. Dowiesz się, jak stworzyć biznesplan, na czym polegają aspekty marketingowe, tworzenie wizerunku, a także jak wyglądają kampanie informacyjne.

Absolwenci zatrudniani są, chociażby w zespołach projektowych, które są zorientowane na określenie rozwiązań wybranych problemów społeczno-gospodarczych i biznesowych. Odnajdą się w międzynarodowych korporacjach, administracji samorządowej lub krajowej, które kształtują ład gospodarczy; mogą prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Gospodarka i biznes międzynarodowy

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)