STUDIA EUROPEJSKIE

Studia we Wrocławiu

studia europejskie

Odkryj studia studia europejskie we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Studia europejskie studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Studia europejskie to populara propozycja kształcenia, która wpisuje się w oczekiwania współczesnych pracodawców, poszukujących specjalistów w tym zakresie. Studenci mają okazję zrozumieć, czym jest integracja europejska, jeśli bierze się pod uwagę złożone procesy polityczne, społeczne, gospodarcze, prawne, kulturowe.

Program kształcenia opracowywany jest w kompleksowy sposób. Znajdziemy w nim przedmioty społeczno-politologiczne oraz ekonomiczne i prawne. Studenci nabywają wszechstronne wykształcenie między innymi w zakresie stosunków międzynarodowych, systemów politycznych i społecznych, współczesnych i historycznych idei, kultury.

Absolwenci doskonale odnajdują się na krajowym i zagranicznym rynku pracy. Zatrudniani są na przykład w sektorze gospodarczym, sektorze pozarządowym, organizacjach samorządowych, placówkach kulturalnych, mediach, polskich i europejskich instytucjach publicznych, w jednostkach krajowych, które współpracują z zagranicą, w placówkach dyplomatycznych, w stowarzyszeniach oraz fundacjach.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia STUDIA EUROPEJSKIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)