APPLIED FINANCE

Studia w Szczecinie

applied finance

Odkryj applied finance w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Applied finance studia Szczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Applied finance to innowacyjna i interdyscyplinarna propozycja kształcenia, w której programie zawartych jest wiele interesujących treści. Niewątpliwym atutem tej propozycji jest angielski język wykładowy, przez co przyszli absolwenci będą mogli liczyć na zatrudnienie na międzynarodowej arenie zawodowej.

Aby stać się cenionym pracownikiem dzisiejszego, wymagającego rynku pracy, należy posiąść dobrze ugruntowane kompetencje z zakresu umiejętności twardych i miękkich. Podczas edukacji na applied finance dowiesz się o tworzeniu i interpretacji analiz ekonomicznych, poznasz prawne uwarunkowania skarbu państwa, a ponadto nauczysz się używania specjalistycznego słownictwa branżowego w najbardziej uniwersalnym języku świata.

Abiturienci będą mogli pracować w bankach, urzędach skarbowych i innych instytucjach bankowych, rozważą zatrudnienie w niektórych jednostkach administracji rządowej i samorządowej, okażą się cennym wsparciem dla międzynarodowych przedsiębiorstw o różnym charakterze działania, a najbardziej przedsiębiorczy założą swoją firmę.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia APPLIED FINANCE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet Szczeciński

Komentarze (0)