Licea w Tarnobrzegu

Licea w Tarnobrzegu

Licea w Tarnobrzegu

Patrząc na ofertę liceów w Tarnobrzegu, jednego możemy być pewni- tutaj na pewno znajdziemy coś dla siebie! Tak szeroki wybór sprawia, że szkoły te są dostosowane do potrzeb każdego, młodego człowieka. Rozwijać swoje umiejętności mogą tutaj humaniści, artyści, umysły ścisłe czy też osoby, które wiążą swoją przyszłą karierę z branżą medyczną. Tak szeroki wybór znajdziemy w zaledwie czterech liceach! Dla tych, którzy myślą w przyszłości o wyborze uczelni technicznej, polecamy klasę politechniczną lub klasy matematyczno-fizyczne. Miłośnicy nauki języków obcych powinni pomyśleć o klasie dwujęzycznej lub klasie lingwistycznej. Jeśli oprócz nauki języków obcych kochasz jeszcze podróże, to w klasie lingwistycznej z elementami obsługi ruchu turystycznego z pewnością się odnajdziesz. Liceum w Tarnobrzegu, z myślą o przyszłych dziennikarzach, ma w swojej ofercie klasę humanistyczno-dziennikarską. Chcesz zostać lekarzem? Jeśli tak, to polecamy zwrócić uwagę na klasę medyczno-przyrodniczą lub jedną z klas biologiczno-chemicznych. LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu proponuje również coś specjalnego dla osób zainteresowanych prawem. W klasie społeczno-prawnej będziesz mógł przygotować się do podjęcia studiów prawniczych. Społeczne LO w Tarnobrzegu może pochwalić się klasą, w której uczniowie mogą uczyć się grafiki komputerowej. Uczniowie są przygotowywani do studiowania grafiki na uczelniach technicznych oraz artystycznych. Oddział mundurowy daje szansę na odbywanie zajęć, które pomagają w przyszej pracy w służbach mundurowych. To propozycja dla osób aktywnych i odważnych. Licea w Tarnobrzegu spełniają wszelkie oczekiwania. Dostosowane są do uczniów o bardzo różnorodnych zainteresowaniach. Nie pozostaje Ci nic innego jak dokonać wyboru. Powodzenia!

przedmioty rozszerzone
języki
profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres patronat
I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego idź do strony szkoły >
profile klas - przedmioty rozszerzone

Klasa - przedmioty wybierane przez uczniów 

języki
  • angielski
  • francuski
  • hiszpański
  • łaciński
  • niemiecki
adres

ul. Dominikańska 7
39-400 Tarnobrzeg
(15) 822 79 84
dyrslo@wp.pl

Dzielnica
-

patroni
-
idź do strony szkoły >
LO im. Mikołaja Kopernika idź do strony szkoły >
profile klas - przedmioty rozszerzone

Klasa politechniczna/ekonomiczna - matematyka, język angielski, fizyka, informatyka, chemia, geografia, wiedza o społeczeństwie, historia
Klasa medyczno-przyrodnicza - biologia, chemia, matematyka, język angielski, 
Klasa społeczno-prawna - język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski, biologia, geografia, 

języki
  • angielski
adres

ul. Jachowicza 13
39-400 Tarnobrzeg
(15) 822 16 04
lo@oswiata.tarnobrzeg.pl

Dzielnica
-

patroni
-
idź do strony szkoły >
LO w ZS im. ks. Stanisława Staszica idź do strony szkoły >
profile klas - przedmioty rozszerzone

Klasa matematyczno-fizyczna z informatyką - matematyka, fizyka, informatyka
Klasa matematyczno-geograficzna - matematyka, geografia, wiedza o społeczeństwie lub język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa matematyczno-chemiczna - chemia, matematyka, język angielski
Klasa humanistyczno-dziennikarskiej z elementami prawa - język polski, historia, wiedza o społeczeństwie lub język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa biologiczno-chemicznej z elementami pielęgniarstwa - biologia, chemia, matematyka lub język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa biologiczno-chemicznej z elementami ratownictwa medycznego - chemia, biologia, matematyka lub język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa biologiczno-chemicznej - biologia, chemia, matematyka lub język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa lingwistycznej z elementami obsługi ruchu turystycznego - geografia, język angielski, II język obcy (o realizacji II języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa turystyczno-sportowej z elementami fitnessu i tańca - geografia, wiedza o społeczeństwie, język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)
Klasa mundurowej pod patronatem MON - Akademii Sztuki Wojennej - geografia, wiedza o społeczeństwie, język obcy (o realizacji języka na poziomie rozszerzonym decyduje wybór większości)

języki
  • angielski
adres

ul. Kopernika 1
39-400 Tarnobrzeg
(15) 822 12 16
zstarnob@poczta.neostrada.pl

Dzielnica
-

patroni
-
idź do strony szkoły >
Społeczne LO z oddziałami dwujęzycznymi w ZS nr 2 im. Małego Księcia idź do strony szkoły >
profile klas - przedmioty rozszerzone

Klasa biologiczno-chemiczna - biologia, chemia, fizyka, matematyka, języki obce, język łaciński
Klasa matematyczna - matematyka, fizyka, informatyka, języki obce, 
Klasa humanistyczna - język polski, języki obce, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, filozofia, język łaciński
Klasa dwujęzyczna z językiem angielskim - język angielski, dwa przedmioty prowadzone w języku angielskim, rozszerzenia do wyboru

języki
  • angielski
  • łaciński
adres

ul. Wyspiańskiego 12
39-400 Tarnobrzeg
(15) 822 23 23
slomktbg@gmail.com

Dzielnica
-

patroni idź do strony szkoły >

Komentarze (0)