Licea w Myszkowie

Licea w Myszkowie

przedmioty rozszerzone
języki
I LO im. mjr. Henryka Sucharskiego I LO im. mjr. Henryka Sucharskiego
Profile klas - przedmioty rozszerzone

ABSOLWENCI GIMNAJUM

Klasa - rozszerzona biologia, chemia, matematyka
Klasa - rozszerzona biologia, chemia, j. angielski
Klasa - rozszerzona matematyka, fizyka, informatyka lub matematyka, fizyka, j. angielski
Klasa - rozszerzona biologia, geografia, język angielski lub matematyka, geografia, j. angielski
Klasa - rozszerzony j. polski, historia, wos lub j. angielski

ASBSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa - rozszerzona biologia, chemia
Klasa - rozszerzona biologia, chemia, j. angielski
Klasa - rozszerzona matematyka, fizyka
Klasa - rozszerzona matematyka lub biologia, geografia
Klasa - rozszerzona historia, wos, j. polski

Języki
  • angielski
  • francuski
  • niemiecki
Adres
ul. 11 listopada 19
42-300 Myszków
(34) 313 22 38
lomysz1@wp.pl

Dzielnica
-

Partnerzy
-
idź do strony szkoły >

Licea w Myszkowie

W Myszkowie znajduje się zaledwie jedno liceum, jednak jego oferta jest naprawdę imponująca. Różnorodne profile klas sprawiają, że w liceum w Myszkowie odnajdą się uczniowie o bardzo różnorodnych zainteresowaniach. Zatem jeśli planujesz naukę w tym mieście to możesz być spokojny- jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiednią klasę dla siebie.

Dla przyszłych lekarzy, ratowników medycznych, biotechnologów i osób, które chcą związać swoją przyszłość z pracą w placówce zdrowotnej, polecamy wybór jednej z klas o profilu biologiczno-chemicznym. Przyszli licealiści mogą zdecydować się na wybór klasy biologiczno-chemicznej lub biologiczno-chemiczno-fizycznej. Miłośnicy matematyki będą w szczególności usatysfakcjonowani! I LO w Myszkowie ma w swojej ofercie wiele profili, które pozwalają na naukę matematyki w rozszerzonym trybie. Klasa matematyczno-fizyczna oraz matematyczno-fizyczno-informatyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które studiować na kierunkach technicznych, matematycznych, ekonomicznych oraz tych związanych z finansami i rachunkowością. Z myślą o przyszłych ekonomistach i finansistach utworzono również klasę matematyczno-geograficzną i matematyczno-historyczną. 

Jeśli natomiast matematyka nie jest Twoją najmocniejszą stroną, ale świetnie odnajdujesz się w przedmiotach humanistycznych, to również możesz uczyć się w liceum w Myszkowie. Dwie klasy humanistyczne to szansa na dostanie się na studia filologiczne, historyczne, prawnicze, dziennikarskie i wszystkie te, związane z naukami humanistycznymi!

Co myślisz o ofercie I LO w Myszkowie? Według nas jest ona bardzo ciekawa! Wierzymy, że uda Ci się wybrać coś dla siebie spośród tak różnorodnych profili klas. Liceum to może pochwalić się również dodatkowymi zajęciami z języka hiszpańskiego, które pozwalają na naukę dodatkowego języka obcego. Osoby posługujące się kilkoma językami są bardzo poszukiwane przez pracodawców. Jeśli myślisz poważnie o swojej przyszłości i chcesz podjąć naukę na uczelni wyższej to liceum w Myszkowie jest właśnie dla Ciebie. 

Komentarze (0)