Licea w Milówce

Licea w Milówce

przedmioty rozszerzone
języki
LO w ZSOiT im. M. Konopnickiej LO w ZSOiT im. M. Konopnickiej
Profile klas - przedmioty rozszerzone

ABSOLWENCI GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa matematyczno-biologiczno-chemiczna - rozszerzona matematyka, biologia, chemia
Klasa humanistyczno-językowa - rozszerzony j. polski, historia, wos

Języki
  • angielski
  • niemiecki
Adres
ul. Dworcowa 17
34-360 Milówka
(033) 863 76 16 
zsrmil@poczta.onet.pl

Dzielnica
-

Partnerzy
idź do strony szkoły >

Licea w Milówce

W Milówce znajduje się zaledwie jedno liceum, jednak profile klas, jakie proponuje, z pewnością zadowolą wielu z Was. Mimo sprecyzowanych profili, uczniowie mają możliwość samodzielnego wyboru przedmiotów rozszerzonych. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj poniższy tekst i przekonaj się, że LO w Milówce jest warte uwagi.

Klasa matematyczno-fizyczna to propozycja dla osób, które myślą o studiowaniu kierunków ścisłych, ekonomicznych oraz technicznych. Absolwenci kierunków inżynierskich to osoby poszukiwane na współczesnym rynku pracy, które bez problemu znajdą dobrą i dobrze płatną pracę. Jednak bez obaw, wybór tej klasy do niczego nie zobowiązuje. Przedmioty rozszerzone wybierasz samodzielnie w II klasie, zatem masz czas na zastanowienie się i ewentualną zmianę planów.

Z myślą o humanistach i miłośnikach nauk przyrodniczych, utworzono klasę humanistyczno-przyrodniczą. Daje ona swoim absolwentom szansę na studiowanie kierunków filologicznych, historycznych, dziennikarskich, prawniczych. Jeśli natomiast zdecydujesz się na wybór przedmiotów przyrodniczych, to w przyszłości będziesz mógł podjąć naukę na uczelni medycznej oraz kierunkach przyrodniczych.

Sami widzicie, liceum w Milówce to szkoła, która daje wiele możliwości! Sam decydujesz o toku nauczania i wybierasz dla siebie to co najlepsze. Warto wziąć pod uwagę to liceum podczas dokonywania wyboru szkoły.

Komentarze (0)