GRY I TECHNOLOGIE INTERNETOWE

GRY I TECHNOLOGIE INTERNETOWE

GRY I TECHNOLOGIE INTERNETOWE

Studia w Poznaniu

gry i technologie internetowe

Odkryj studia gry i technologie internetowe w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Gry i technologie internetowe studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Żyjąc we współczesnym, zinformatyzowanym świecie, gdzie niemal każdy z nas ma dostęp do komputerów, nie sposób nigdy nie zetknąć się z grami, multimediami i programami stworzonymi do celów rozrywkowych. Obecnie przemysł technologiczny, związany z grami komputerowymi rozwija się niezwykle prężnie. Jeżeli chciałbyś stać się jego częścią, wybierz gry i technologie internetowe.

Siatka kształcenia wprowadzi cię w świat kilku najważniejszych języków programowania, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie stworzyć gry komputerowe, aplikacje, strony internetowe oraz zadbać o ich graficzne zaplecze. Opanowanie tematyki kształcenia nie byłoby możliwe, gdyby nie szeroka wiedza teoretyczna, odnosząca się do historii powstania multimediów, czy systemów internetowych.

Nie jest tajemnicą, że osoby wykształcone w branżach informatycznych mogą liczyć na dobrze płatne zatrudnienie. Ty, jako absolwent gier i technologii internetowych, zdobędziesz pracę w międzynarodowych przedsiębiorstwach IT, korporacjach lub zdecydujesz się na otworzenie własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia GRY I TECHNOLOGIE INTERNETOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Poznańska

Politechnika Poznańska

Komentarze (0)