ADMINISTRACJA EUROPEJSKA

ADMINISTRACJA EUROPEJSKA

ADMINISTRACJA EUROPEJSKA

Studia we Wrocławiu

administracja europejska

Odkryj studia administracja europejska we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Administracja europejska studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś nie możemy wyprzeć się powiązań z Europą. Tworzymy pewną wspólnotę narodów, powinniśmy nawzajem się inspirować, ale też dbać o swoją autonomię. Dlatego też dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebni są specjaliści, którzy będą wiedzieć, jak prowadzić szeroko rozumianą działalność organizatorską na arenie europejskiej.

Jeśli chcesz być jednym z tych specjalistów, możesz wybrać propozycję kształcenia przygotowaną przez wrocławskie ośrodki akademickie. Jest nią administracja europejska. Jeśli się na nią zdecydujesz, odnajdziesz w programie kształcenia przedmioty takie jak: prawo gospodarcze UE, obywatel i cudzoziemiec w prawie międzynarodowym, czy międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Tych kilka przykładów pokazuje, że twoje wykształcenie będzie mieć prawdziwie interdyscyplinarny charakter. To dzięki niemu będziesz mógł ubiegać się o zatrudnienie we wszelkich urzędach, jednostkach administracji samorządowej i terytorialnej, czy instytucjach takich jak ambasady. Administracja europejska pozwoli ci także na rozwój kariery na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia ADMINISTRACJA EUROPEJSKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)