INTELIGENTNE PRZETWARZANIE DANYCH

INTELIGENTNE PRZETWARZANIE DANYCH

INTELIGENTNE PRZETWARZANIE DANYCH

Studia we Wrocławiu

inteligentne przetwarzanie danych

Odkryj studia inteligentne przetwarzanie danych we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Inteligentne przetwarzanie danych studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś przetwarzanie danych już dawno przestało się kojarzyć z papierami, które piętrzą się na urzędowych biurkach. Współcześnie bowiem możemy korzystać ze zdobyczy współczesnej informatyki, która znacząco wpływa na jakość pracy z danymi. Oznacza to jednak wciąż zapotrzebowanie na specjalistów właśnie z tego obszaru.

Jeśli chcesz być jednym z nich, wybierz propozycję kształcenia, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Jest nią właśnie inteligentne przetwarzanie danych. Studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia będą się uczyć jak analizować, projektować i implementować wszelkiego rodzaju współczesne zadania przetwarzania danych, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, w których wielkość danych wymaga stosowania specjalnych metod.

Inteligentne przetwarzanie danych, to propozycja kształcenia, której absolwenci nie powinni obawiać się o swój zawodowy rozwój. Dziś sektor informatyczny wciąż chętnie przyjmuje do pracy doskonale wykształconych specjalistów. Podczas swojej pracy absolwenci będą odpowiedzialni za przetwarzanie dużych zbiorów danych, w tym danych numerycznych, tekstowych, dźwięków i obrazów, za pozyskiwanie wiedzy z tych danych.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia INTELIGENTNE PRZETWARZANIE DANYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lub 3,5 roku • 1,5 roku lub 2 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku informatyka

Komentarze (0)