MIĘDZYNARODOWA EKONOMIA MENEDŻERSKA

MIĘDZYNARODOWA EKONOMIA MENEDŻERSKA

MIĘDZYNARODOWA EKONOMIA MENEDŻERSKA

Studia w Trójmieście

międzynarodowa ekonomia menedżerska

Odkryj studia międzynarodowa ekonomia menedżerska w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Międzynarodowa ekonomia menedżerska studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Międzynarodowa ekonomia menedżerska to propozycja kształcenia, którą powinien zainteresować się każdy przyszły menedżer. Umożliwia ona bowiem spojrzenie na gospodarkę, a w jej ramach na przedsiębiorstwa i inne organizacje gospodarcze, z punktu widzenia osób zarządzających nimi.

Najważniejszą umiejętnością nabytą podczas nauki jest zdolność analizy oraz prawidłowej oceny zjawisk gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie. Ponadto, studenci uczą się zarządzać projektami, kierować zespołami pracowniczymi, wykorzystywać reguły psychologii biznesu i sposoby motywacji. Międzynarodowa ekonomia menedżerska dostarcza wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do pracy na stanowiskach charakteryzujących się dużym poziomem odpowiedzialności i współpracą z zespołem.

Pozyskane kwalifikacje pozwalają na objęcie stanowisk związanych z kierowaniem komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa, zarządzaniem liniowym, koordynacją zespołów pracowniczych, czy kierowaniem sprzedażą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MIĘDZYNARODOWA EKONOMIA MENEDŻERSKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)