INTELIGENTNE SYSTEMY INTERAKTYWNE

INTELIGENTNE SYSTEMY INTERAKTYWNE

INTELIGENTNE SYSTEMY INTERAKTYWNE

Studia w Trójmieście

inteligentne systemy interaktywne

Odkryj studia inteligentne systemy interaktywne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Inteligentne systemy interaktywne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Propozycja kształcenia w obszarze inteligentnych systemów interaktywnych umożliwi ci zdobycie cennych kompetencji, nieocenionych podczas optymalizacji, modyfikowania i projektowania systemów interaktywnych, będących nieodłącznym elementem działania wielu instytucji, zwłaszcza tych związanych z branżą IT.

Przedmioty obecne w siatce kształcenia to między innymi: rzeczywistość wirtualna, systemy uczące się, przetwarzanie obrazów, projektowanie gier komputerowych, animacja komputerowa, przetwarzanie języka naturalnego. Dzięki nim staniesz się wszechstronnie wykształconym ekspertem, który bez problemu odnajdzie się na międzynarodowym rynku pracy.

Inteligentne systemy interaktywne przygotowują do podjęcia zatrudnienia w korporacjach i przedsiębiorstwach informatycznych, biurach projektowych związanych z branżą IT, jednostkach programistycznych, czy własnej działalności. Życie zawodowe zwiążesz na przykład z tworzeniem oprogramowania, gier komputerowych, multimediów, czy stron internetowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INTELIGENTNE SYSTEMY INTERAKTYWNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)