INTERNATIONAL MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

international management

Odkryj studia international management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

International management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Marzysz o podjęciu kształcenia w obszarze pozwalającym na zdobycie wysokich stanowisk na arenie międzynarodowej? Posiadasz wrodzone kompetencje zarządcze, które potrafisz wdrażać w życie? Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie, dlatego zrozumienie wykładów w tym języku nie będzie dla ciebie problemem? W takim razie wybierz international management.

Oprócz pogłębiania wiedzy na temat zarządzania międzynarodowymi przedsiębiorstwami przy użyciu wybranych technik i narzędzi psychologicznych, przyszli absolwenci zapoznają się z zaawansowanym słownictwem biznesowym po angielsku, ugruntowują wiedzę z obszaru biznesowego oraz uczą się nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych. Wszystko dzięki takim przedmiotom, jak: management concepts, international business project, czy decision problems in business.

Gdzie będziesz pracować jako absolwent international management? Zatrudnisz się na takich stanowiskach, jak na przykład: dyrektor do spraw strategii i rozwoju, menedżer do spraw projektów międzynarodowych, specjalista do spraw rozwoju nowych rynków, czy międzynarodowy przedsiębiorca.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNATIONAL MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 1,5 roku lub 2 lata • 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)