INŻYNIERIA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH

INŻYNIERIA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH

INŻYNIERIA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH

Studia w Trójmieście

inżynieria systemów informacyjnych

Odkryj studia inżynieria systemów informacyjnych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria systemów informacyjnych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie trzeba być ekspertem aby wiedzieć, że branża informatyczna w dzisiejszych czasach jest jedną z najprężniej rozwijających się. Z tego względu specjaliści swobodnie poruszający się w obszarach IT są cenionymi pracownikami międzynarodowego rynku pracy. Inżynieria systemów informacyjnych to propozycja kształcenia, adresowana do osób zainteresowanych zadbaniem o pragmatyczne wykształcenie.

Podczas edukacji w sposób szczegółowy zapoznasz się z podstawowymi technikami i narzędziami, dzięki którym zyskasz umiejętność testowania i wdrażania nowych rozwiązań programistycznych, nauczysz się analizowania i modelowania procesów biznesowych, a ponadto zyskasz przygotowanie do pracy z bazami danych.

Abiturienci staną się specjalistami cenionymi na rynku pracy. Jako jeden z nich będziesz mógł się zatrudnić w informatycznych studiach projektowych, sieciach teleinformatycznych i innych placówkach branży IT. Projektant systemów internetowych, administrator sieci, programista, czy analityk baz danych to tylko niektóre z możliwości zawodowych, jakie będą na ciebie czekać.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 1,5 roku • 2 lata • 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)