PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I MARKETING

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I MARKETING

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I MARKETING

Studia w Trójmieście

przedsiębiorczość i marketing

Odkryj studia przedsiębiorczość i marketing w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Przedsiębiorczość i marketing studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Projektowanie i stosowanie efektywnych strategii reklamowych, podejmowanie korzystnych decyzji inwestycyjnych, analizowanie rynków finansowych i wyciąganie odpowiednich wniosków – między innymi te zagadnienia zostaną poruszone podczas edukacji na przedsiębiorczości i marketingu.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, adresowana przede wszystkim do osób zainteresowanych rynkami finansowymi, ekonomią oraz wykazujących wszechstronne uzdolnienie w obszarach związanych z inwestowaniem i zarządzaniem kapitałem. Przedsiębiorczość i marketing porusza ponadto istotne zagadnienia społeczne, psychologiczne oraz zarządcze, aby wykwalifikować grono przyszłych ekspertów, swobodnie poruszających się po rynku finansowym.

Absolwenci będą mogli liczyć na zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach różnego szczebla, zwiążą przyszłość z działalnością własnej firmy, zatrudnią się w wybranych jednostkach administracyjnych, bankowości, instytucjach finansowych lub agencjach reklamowych. Szeroki wybór pozwoli ci na wybranie najodpowiedniejszej opcji zawodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 1,5 roku lub 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)