TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE I MOBILNE

TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE I MOBILNE

TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE I MOBILNE

Studia w Trójmieście

technologie geoinformatyczne i mobilne

Odkryj studia technologie geoinformatyczne i mobilne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Technologie geoinformatyczne i mobilne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności z obszaru nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych? Interesujesz się systemami mapowania, programowania urządzeń nawigacyjnych oraz przetwarzaniem danych przestrzennych? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, wybierz technologie geoinformatyczne i mobilne, bowiem ta propozycja kształcenia łączy w sobie wszystkie z wymienionych zagadnień.

Przyszli absolwenci zmierzą się z zagadnieniami z obszaru zaawansowanego programowania urządzeń mobilnych, współpracy z rozmaitymi protokołami sieciowymi i programowaniem sieciowym, poznają technologie mobilne oraz metody zastosowania urządzeń geoinformatycznych, poznasz sposoby programowania mobilnych urządzeń nawigacyjnych.

Dzięki zgłębieniu zagadnień programowych, po ukończeniu kształcenia bez trudu znajdziesz pracę w jednostkach naukowych i badawczo – rozwojowych, międzynarodowych firmach, związanych z programowaniem urządzeń nawigacyjnych oraz przedsiębiorstwach informatycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE I MOBILNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)