INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Studia w Katowicach

inżynieria oprogramowania

 

Odkryj studia inżynieria oprogramowania w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria oprogramowania studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że dziedziny informatyczne i techniczne należą do najbardziej prestiżowych ze względu na obiecujące perspektywy zawodowe na międzynarodowym rynku pracy. Inżynieria oprogramowania to jedna z propozycji kształcenia, które odpowiedzą na zainteresowania tych kandydatów, którzy chcieliby sukcesywnie poszerzać wiedzę i umiejętności programistyczne.

Podczas kształcenia szczególny nacisk zostanie położony na wykształcenie w przyszłych absolwentach umiejętności biegłego posługiwania się wybranymi językami programowania w celu tworzenia oprogramowania komputerowego i mobilnego, projektowania stron internetowych wraz z ich wizualnym zapleczem oraz modyfikacji i optymalizacji istniejących rozwiązań informatycznych, stosowanych w rozmaitych dziedzinach nauki.

Inżynieria oprogramowania jest dziedziną pragmatyczną, ponieważ oferuje możliwość znalezienia dobrze płatnej i stabilnej pracy na arenie międzynarodowej. Jako absolwent będziesz mógł się zatrudnić w przedsiębiorstwach informatycznych, gdzie zajmiesz się tworzeniem oprogramowania, stron internetowych, multimediów lub modyfikowaniem istniejących rozwiązań technologicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

Jednostka prowadząca

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)