PROGRAMISTA GIER KOMPUTEROWYCH

PROGRAMISTA GIER KOMPUTEROWYCH

PROGRAMISTA GIER KOMPUTEROWYCH

Studia w Katowicach

programista gier komputerowych

 

Odkryj studia programista gier komputerowych w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Programista gier komputerowych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Od zawsze pasjonował cię świat gier komputerowych i innych form multimedialnej rozrywki? Jesteś zaangażowanym graczem, aspirującym do poznania procesu twórczego ulubionych produkcji? Wyróżnia cię kreatywność i uzdolnienia z zakresu sztuk wizualnych? Jeżeli tak, to programista gier komputerowych będzie propozycją idealną dla ciebie!

Szczególny nacisk w czasie kształcenia zostanie położony na aktywne uczestnictwo przyszłych absolwentów w wykładach i zajęciach praktycznych, które pozwolą im zrozumieć cały proces twórczy dotyczący gier komputerowych, począwszy od pomysłu, przez projekt, aż po jego realizację. Poznasz między innymi wybrane języki programowania, a także nauczysz się obsługi specjalistycznych programów graficznych.

Zatrudnienia poszukasz w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, biurach projektowych związanych z grami komputerowymi i multimediami, zajmiesz się projektowaniem graficznego zaplecza stron internetowych lub rozpoczniesz własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMISTA GIER KOMPUTEROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)