POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Świętokrzyska

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I MODELOWANIA KOMPUTEROWEGO

Kierunki studiów: ekonomia, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria danych, inżynieria biomedyczna, zarządzanie biznesowe Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

DIETETYKA

Kierunki studiów: dietetyka Studia: stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach .
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (7)

Jaodwiga Ocena odpowiedz

w obecnej rekrutacji na kierunek lekarski jest jakies przekłamanie w progach punktowych. Od soboty tj 5 wrzesnia br lista chetnych pomniejszyła sie o ponad 35 osób a progi punktowe ani drgęły już w dniu 5 wrzesnia był spadek osób rekrutujacych a prog punktowy wzrósł o około 2 punkty jakos dziwnie to sie dzieje ze lista kandydatów sie przesuwa do tułu a progi punktowe rosna może ktos zwróvi na to konkretna uwagę ??? Pozdrawiam zainteresowana Jagoda

Kix Ocena odpowiedz

Dużo wiedzy i umiejętności praktycznych, od samego początku studiowania na kierunku lekarskim. Nigdy nikt nas nie "olewał" . Jak ktoś się naprawdę przykłada i chce, ma szanse naprawdę dużo się nauczyć, bo jest od kogo.

Olgierd Ocena odpowiedz

Zawsze fascynowało mnie zdrowe odżywianie, które w połączeniu z moją pasją sprawia, że mogę dalej się rozwijać, wybór był prosty Dietetyka na najlepszej uczelni w kraju!

Sławek Ocena odpowiedz

Pięć lat, które tutaj spędziłem to jedne z najlepszych, a wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala mi na pracę w zawodzie ;)

Hela Ocena odpowiedz

Dużo zajęć praktycznych umożliwia dobre przygotowanie się do rozpoczęcia kariery ;)

Kasia Ocena odpowiedz

Bardzo polecam ten Wydział

Łukasz Ocena odpowiedz

Bardzo profesjonalne podejście wykładowców do studentów, które umila studiowanie ciężkiego kierunku jakim jest kierunek lekarski!