Współczesne służby dyplomatyczne

Współczesne służby dyplomatyczne

Współczesne służby dyplomatyczne

Studia we Wrocławiu

współczesne służby dyplomatyczne

Odkryj studia współczesne służby dyplomatyczne we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Współczesne służby dyplomatyczne studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współczesne służby dyplomatyczne to propozycja kształcenia, która sprawdzi się dla osób, zainteresowanych problematyką polityki europejskiej i światowej, funkcjonowaniem struktur międzynarodowych, podmiotów prawa międzynarodowego, służby dyplomatycznej i tym podobne.

Program kształcenia opracowywany jest w kompleksowy sposób. Studenci mają okazję nauczyć się przygotowywać korespondencję dyplomatyczną, zapoznają się z regułami protokołu dyplomatycznego i organizacją pracy placówek dyplomatycznych, uczą się, jak zachowywać się w trakcie oficjalnych spotkań, przyjęć i nieformalnych kontaktów dyplomatycznych.

Absolwenci odnajdą się w pracy w służbie zagranicznej, dyplomatyczno-konsularnej, w strukturach organizacji unijnych i międzynarodowych. Mogą być zatrudnieni w agendach administracji rządowej i samorządowej, które prowadzą bezpośrednie kontakty z zagranicą, a także w instytucjach i firmach korporacyjnych o charakterze międzynarodowym.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Współczesne służby dyplomatyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)