Edukacja dorosłych i marketing społeczny

Edukacja dorosłych i marketing społeczny

Edukacja dorosłych i marketing społeczny

Studia we Wrocławiu

edukacja dorosłych i marketing społeczny

Odkryj studia edukacja dorosłych i marketing społeczny we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Edukacja dorosłych i marketing społeczny studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Pedagogika jako nauka kojarzy nam się najczęściej z dbaniem o zbilansowany rozwój dzieci i młodzieży. Nic bardziej mylnego! Pedagodzy bowiem bardzo często wspierają także osoby dorosłe. Jeśli i ty chciałbyś wyspecjalizować kompetencje z tego obszaru, możesz wybrać propozycję kształcenia taką jak edukacja dorosłych i marketing społeczny. Znalazła się ona w ofercie uczelni we Wrocławiu.

Podczas wszystkich semestrów kształcenia studenci zetkną się z przedmiotami takimi jak: podstawy prawne edukacji dorosłych, metody i techniki aktywizacji osób dorosłych oraz podstawy tutoringu, coachingu i mentoringu. Kompetencje studentów muszą opierać się na stabilnych podstawach teoretycznych. To właśnie dzięki nim proces diagnozy, terapii i wsparcia rozwoju przebiegać będzie na najwyższym poziomie.

Absolwenci znajdą aktywne zatrudnienie w wielu różnorodnych placówkach, które zajmują się rozwojem osób dorosłych. Mogą to być ośrodki dziennego pobytu, urzędy pracy itd. Abiturienci mogą także pracować w sektorze korporacyjnym i działach HR.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Edukacja dorosłych i marketing społeczny

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)