Resocjalizacja

Studia we Wrocławiu

resocjalizacja

Odkryj studia resocjalizacja we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Resocjalizacja studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie każda osoba dostaje szansę, by rozwijać się w sprzyjającym środowisku. To może spowodować szereg niedostosowań społecznych, które znacząco utrudnią dobre i szczęśliwe życie. Jeśli czujesz, że chciałbyś pomagać ludziom z tego typu problemami, możesz wybrać propozycję kształcenia jaką jest resocjalizacja.

Pamiętaj, że nie jest to oferta przygotowana z myślą o każdym studencie. Powinien towarzyszyć ci szereg predyspozycji takich jak umiejętność radzenia sobie ze stresem, chęć niesienia konstruktywnej pomocy innym, czy otwartość i empatia. Jeśli dostrzegasz te cechy u siebie, możesz śmiało rozważyć resocjalizację. Profilaktyka niedostosowania społecznego z promocją zdrowia, czy resocjalizacja w środowisku otwartym i adaptacja społeczna – między innymi te przedmioty odnajdziesz w siatce.

Możesz mieć pewność, że twoje wykształcenie opierać się będzie na stabilnych podstawach teoretycznych. Dzięki temu będziesz wiedział, jak najlepiej diagnozować i jakie rozwiązania terapeutyczne wdrażać. Absolwenci resocjalizacji mogą liczyć na zatrudnienie we wszelkich ośrodkach młodzieżowych, domach poprawczych, czy w więziennictwie.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Resocjalizacja

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)