ECONOMIC DIPLOMACY

ECONOMIC DIPLOMACY

ECONOMIC DIPLOMACY

Economic diplomacy studia Lublin - specjalność / ścieżka kształcenia

Economic diplomacy to propozycja kształcenia realizowana w języku angielskim. Studenci mają okazję zapoznać się z narzędziami dyplomacji handlowej i ekonomicznej oraz z działalnością nowych podmiotów w międzynarodowych powiązaniach gospodarczych. Jednocześnie szlifują język angielski, który będzie niezwykle użyteczny we współpracy międzynarodowej.

Program kształcenia umożliwi Ci zapoznanie się z modelami i narzędziami dyplomacji gospodarczej Polski oraz państw europejskich. Studenci zapoznają się z dyplomacją gospodarczą w obliczu konfliktu międzynarodowego, jak również z przykładami stosowania międzynarodowych sankcji ekonomicznych.

Absolwenci zatrudniani są zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Pracują przede wszystkim na stanowiskach analityka i specjalisty średniego szczebla w administracji państwowej i samorządowej, w organizacjach i instytucjach międzynarodowych, instytucjach krajowych współpracujących z zagranicą, w przedsiębiorstwach działających na rynkach międzynarodowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Lublinie jest specjalność / ścieżka kształcenia ECONOMIC DIPLOMACY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Komentarze (0)