BUDOWNICTWO WODNE I MORSKIE

BUDOWNICTWO WODNE I MORSKIE

BUDOWNICTWO WODNE I MORSKIE

Studia w Trójmieście

budownictwo wodne i morskie

Odkryj studia budownictwo wodne i morskie w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Budownictwo wodne i morskie studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Jako że konstrukcje podwodne i morskie są nieustannie narażone na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych, istnieje ogromne zapotrzebowanie na budowniczych wodnych i morskich, którzy zajmą się konserwacją istniejących konstrukcji, projektowaniem i budowaniem nowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zyskaniem szerokich perspektyw zawodowych, wybierz budownictwo wodne i morskie.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która łączy w sobie podstawowe zagadnienia z obszaru budownictwa z wytrzymałością materiałów konstrukcyjnych, materiałoznawstwem, dziedzinami fizycznymi i chemicznymi. Kompetencje zawodowe otrzymasz dzięki zrozumieniu wpływu minerałów zawartych w wodzie na korozję materiałów, nauczysz się tworzenia projektów inżynierskich, ich realizacji oraz kontrolowania procesu budowy.

Abiturienci budownictwa wodnego i morskiego znajdą pracę w międzynarodowych biurach konstrukcyjnych, obszarach związanych z tworzeniem projektów budowlanych, ośrodkach badawczo-rozwojowych oraz własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia BUDOWNICTWO WODNE I MORSKIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Budownictwo stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 3,5 roku • 2 lata • 1,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)