Uniwersytet Opolski - kierunki studiów

Uniwersytet Opolski kierunki studiów 2021

Uniwersytet Opolski powstał w 1994 roku na skutek połączenia się Wyższej Szkoły Pedagogicznej z opolską filią Katowickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Do dyspozycji studentów jest dwanaście wydziałów, na które składa się ponad 100 kierunków i specjalności.

Uczelnia dysponuje ogromnym potencjałem naukowym, dzięki wykwalifikowanej kadrze wykładowców, ale również wieloma specjalistycznymi pracowniami, laboratoriami czy centrami informatycznymi i medialnymi. Dodatkowo stale poszerza swoją ofertę edukacyjną, nawiązuje współpracę z ośrodkami naukowymi w kraju i zagranicą, jak również organizuje międzynarodowe wymiany studenckie.

Oprócz wysokiego poziomu nauczania, warto wspomnieć, że Opole to jedno z najtańszych miast w Polsce, a kampus studencki Uniwersytetu Opolskiego mieści się w zacisznej części miasta - nieopodal starówki, teatrów, kin, basenów czy studenckich klubów. Uniwersytet Opolski co roku, organizuje “Piastonalia” - wolny od nauki, kilkudniowy karnawał na ulicach miasta połączony z całonocną zabawą.

Uniwersytet Opolski - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Opolski studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Opolski popularne kierunki

Komentarze (0)