Inżynieria komputerowa

Studia w Warszawie

inżynieria komputerowa

Odkryj studia inżynieria komputerowa w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Inżynieria komputerowa studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria komputerowa to obecnie jedna z najpopularniejszych propozycji kształcenia przygotowana z myślą o studentach, którzy chcieliby w przyszłości znaleźć zatrudnienie w sektorze informatycznym. Pokazuje ona także, że ten obszar intelektualnego rozwoju wciąż ciszy się niegasnącym zainteresowaniem. Dlatego jeśli nauka przedmiotów ścisłych nie sprawia ci problemów, to możesz wziąć tę ofertę pod uwagę.

Inteligentne techniki obliczeniowe, systemy informacyjno-pomiarowe, czy algorytmy i bezpieczeństwo danych – to tylko część z przedmiotów, z jakimi stykać się będą studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia. Wejdą oni także w posiadanie unikalnych kompetencji związanych oczywiście z programowaniem.

Dziś branża informatyczna nieustannie czeka na nowych, doskonale wykształconych specjalistów. W praktyce oznacza to, że abiturienci tej propozycji kształcenia w ogóle nie powinni obawiać się o swój zawodowy rozwój. Znajdą oni bowiem atrakcyjne zatrudnienie w sektorze IT. Absolwenci mogą pracować na stanowiskach informatyków, programistów, czy chociażby administratorów. Mogą również założyć własną działalność gospodarczą. 

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Inżynieria komputerowa

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Informatyka stosowana stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 2 lata • 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)