PORADNICTWO I POMOC PSYCHOPEDAGOGICZNA

PORADNICTWO I POMOC PSYCHOPEDAGOGICZNA

PORADNICTWO I POMOC PSYCHOPEDAGOGICZNA

Studia we Wrocławiu

poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna

Odkryj studia poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna we Wrocławiu i sprawdź, gdzie możesz studiować

Poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Uczelnie we Wrocławiu przygotowały dla swoich studentów propozycję kształcenia taką jak poradnictwo i pomoc psychologiczna. Będą oni mieli szansę rozwinąć swoje unikalne kompetencje właśnie z tego zakresu. Warto podkreślić jednak, że jest to propozycja skierowana wyłącznie do osób, które czują powołanie do wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu.

Odpowiednio wcześnie zastanów się zatem, czy posiadasz cechy takie jak chęć niesienia konstruktywnej pomocy oraz otwartość. Jeśli tak, możesz śmiało rozważyć tę ofertę. W siatce programowej odnajdziesz między innymi przedmioty takie jak: teoretyczne podstawy pomocy psychopedagogicznej i poradnictwa, metody pracy w poradnictwie indywidualnym i grupowym, czy poradnictwo edukacyjno-zawodowe i doradztwo karier. Tych kilka przykładów pokazuje, że kompetencje zawodowe rozwija będziesz z różnych obszarów.

Największe znaczenie będą mieć jednak twoje umiejętności, które związane będą z umiejętnościami diagnozy oraz prowadzeniem odpowiednio przemyślanej terapii. To właśnie dzięki temu będziesz mógł liczyć na szybkie perspektywy zawodowego rozwoju w miejscach takich jak: poradnie psychologiczno-pedagogiczne, czy ośrodki terapeutyczne.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia PORADNICTWO I POMOC PSYCHOPEDAGOGICZNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Komentarze (0)